کاربرد اسکرپ بوک - جای زیورآلات - رنگی رنگی

کاربرد اسکرپ بوک – جای زیورآلات

کاربرد اسکرپ بوک – جای زیورآلات

اسکرپ بوک واژه ای هست که برای دفترهای خوشگل سازی شده با کاغذ رنگی ها و استیکرها به کار میره و این دفترها می‌تونن موضوعات مختلفی رو شامل بشن. رنگی رنگی هم این کاغذ های اسکرپ بوک رو براتون در طرح های مختلف آماده کرده. اما جالبه بدونین که این کاغذ ها یک دنیا کاربرد هیجان انگیز دیگه هم دارن و شما میتونین با کمکشون کلی کاردستی قشنگ درست کنین و بهونه ی تازه ای برای شادتر کردن روزهاتون داشته باشین. امروز با ما همراه باشین تا روش درست کردن جای زیورآلات با کاغذهای اسکرپ بوک  رو باهم یاد بگیریم و یکم خوش بگذرونیم.

heart2

وسایلی که نیاز داریم :

کاغذ اسکرپ بوک

جعبه میوه چوبی

پیچ قلاب دار فلزی

چسب مادپاج

چسب چوب

یک ورق سمباده چوب

رنگ چوب (اختیاری)

برچسب برای تزئین، برچسب هایی مثل استیکر پشت لپ تاپ

خط کش

مداد

star3

طرز تهیه چسب ماد پاج :

اگر اهل کاردستی باشین دیدین اکثرا در اونها از چسب ماد پاج استفاده میشه ، اما پیدا کردن اون توی مغازه ها معمولا کار سختیه و اگر هم پیدا بشه قیمتش نسبتا زیاد هست. اما میتونید خودتون هم درستش کنین ، این چسب با مخلوط کردن چسب چوب و آب به یک میزان تهیه میشه ( مثلا هر یک لیوان چسب چوب ، یک لیوان آب) چسب رو داخل ظرف در بسته مثل سس مایونز یا مربا نگهداری کنین. ویژگی ماد پاج بیرنگ شدن پس از خشک شدن هست.

1

اول جعبه میوه رو خوب تمیز کنید، اگر براده چوب داره اون رو با سمباده صاف کنید. و بعد با استفاده از چسب چوب و تکه های چوبی که دارید شکلی مثل تصویر زیر بسازید. اگر لازم بود چوبها رو رنگ بزنید.

1

2

روی بخش پایین چوب رو با خط کش و مداد فاصله های مشخصی رو علامت بزنید و بعد پیچ های قلاب دار رو مثل تصویر در اون قرار بدید.

2 2-1 2-2

3

کاغذهای اسکرپ بوک رو به اندازه مورد نیاز ببرید و با استفاده از چسب مادپاج روی چوب بچسبانید و با استفاده از برچسب هایی که دارید روی اون رو تزئین کنید.

3 3-1

4

حالا زیور آلاتتون رو از اون آویزون کنید 🙂

4

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...