رنگی یاب – پادکست دیالوگ با آدم های حرفه ای صحبت می کنه - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست دیالوگ با آدم های حرفه ای صحبت می کنه

رنگی یاب – پادکست دیالوگ با آدم های حرفه ای صحبت می کنه

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، پر از اتفاقات خوب و دلگرم کننده هست. این اتفاقات، در نتیجه سخت کوشی و اراده آدم های رنگی به وجود اومدن که به توانایی های خودشون باور داشتن و با تمام توان برای رسیدن به هدفشون تلاش کردن. آدم هایی که دنیا رو به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنن و به ما یاد آوری می کنن که اگر به خودمون و هدفمون ایمان داشته باشیم، میتونیم تغییرات بزرگی در دنیا به وجود بیاریم.

heart2

ما در رنگی یاب به سراغ این آدم ها، افکار، ایده ها و کسب و کارهای رنگی میریم و سعی میکنیم داستانشون رو با شما به اشتراک بذاریم. اتفاقاتی که شاید تلنگری باشن تا به شما کمک کنن، بلند بشین و اولین قدم رو بردارین. کی میدونه، شاید خیلی زود، داستان موفقیت شما بهونه ای باشه تا یک آدم رنگی دیگه قدم اولش رو برداره.

star3

دونستن داستان آدم های موفق می تونه انگیزه ای بشه برای ادامه راه مون. داستان های مسیر موفقیت آدم ها می تونه درس هایی بده تا توی زندگی مون استفاده کنیم.

پادکست دیالوگ از حامد جعفری در حوزه کارآفرینی و مدیریت هست و با آدم های حرفه ای صحبت می کنه، از مسیرشون میپرسه، در مورد عادت ها و علایق شون صحبت می کنه و به  طور خلاصه امکانی میده تا یه گفت و گوی صمیمی رو از این افراد بشنوین. شاید یکی از نکته های مهم این پادکست این باشه که تلاش های هر فرد رو نشون میده و به مخاطب ها می تونه یادآوری کنه که هیچ موفقیتی مسیر یک شبه نداشته و اون آدم مدت ها براش تلاش کرده.

heart2

دیالوگ در رابطه با یه حوزه خاص نیست، افرادی که باهاشون مصاحبه می شه زمینه های مختلف کسب و کار هستن و هر کدوم در حوزه خودشون تونستن به تخصص و موفقیتی دست پیدا کنن.

رنگی رنگی گوش دادن به این پادکست رو به همه اون هایی که هدف های بزرگ دارن پیشنهاد می ده 🙂

star3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها به ما اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. ستاره
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

    رنگی رنگی واقعا مرسی ک هستی😊🤗ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...