چالش رنگی 5 دی – روز جوراب های بلند رنگی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۵ دی – روز جوراب های بلند رنگی

چالش رنگی ۵ دی – روز جوراب های بلند رنگی

آیا شما هم جز اون دسته از آدم هایی هستین که زمستون ها همیشه بیشتر از بقیه سردشونه؟ اگر جوابتون مثبت هست که باید شما رو با معجزه ی جوراب آشنا کنیم. پوشیدن یه جوراب بلند پشمی یا کاموایی میتونه تا حد زیادی بدنتون رو گرم نگه داره. حالا تصور کن که این جوراب گرم و نرم رنگی رنگی هم باشه، دیگه چی از این بهتر؟ 🙂

star3

امروز اگر بیرون از خونه رفتین برای خودتون یه جفت جوراب پشمی و بلند و رنگی رنگی به عنوان هدیه ی بی دلیل بخرین، صرفا جهت خوشحال کردن و گرم کردن خودتون در روزهای سرد زمستون. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده در خونه همون رو بپوشین و هم از حال خوب رنگی رنگیش لذت ببرین و هم از گرمای خود جوراب. کلا خرید جوراب یه گزینه ی خوب برای هدیه ی بی دلیل هست چون تنوع و رنگ و طرح های مختلفی داره که میتونین با لباس هاتون ست کنین یا اینکه جوراب های تک رنگ بخرین و بعد اون ها رو لنگه به لنگه بپوشین.

star3

حتی میتونین همین امروز دست به کار بشین و با کامواهای رنگی رنگی که در خونه دارین یه جوراب کاموایی برای خودتون ببافین. مهم نیست اگر تا حالا جوراب نبافتین یا کلا بافتن بلد نیستین، چون میتونین در اینترنت در مورد نحوه ی بافت کمی جستجو کنین. از شکست نترسید و کاموا و میل بافتنی رو دستتون بگیرین و شروع کنین.

5

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...