چالش رنگی 20 دی – روز نامه فرستادن برای یک نفر - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۰ دی – روز نامه فرستادن برای یک نفر

چالش رنگی ۲۰ دی – روز نامه فرستادن برای یک نفر

نامه نوشتن و گرفتن نامه یه حس نوستالوژیک خوبی داره. این روزها با پیشرفت تکنولوژی و بودن ایمیل و اپلیکشن های پیام رسان دیگه کمتر کسی سراغ نامه ی کاغذی میره. پستچی ها هم اکثراسفارش های اینترنتی ما رو میارن و خیلی کم پیش میاد یه نامه دریافت کنیم.

heart2

در همین راستا رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز شروع کنین به نامه نوشتن، می تونین برای یکی از دوستان، یکی از اعضای خانواده یا حتی برای خودتون بنویسین. و بعد هم اون رو داخل پاکت قرار بدین و پست کنین. دریافت کردن یه نامه ی دست نویس مهربانانه و پر از عشق  محبت قطعا لذت بخش هست، اینکه بدونین فشار خودکار در هر کلمه چقدر بوده باعث میشه که لبخند بزنین. میتونید در نامه تون از اون فرد بخواین که جواب شما رو به همین شکل بده. انتظار دریافت جواب نامه هم یکی دیگه از قشنگی های دنیاست. پس حس خوب نامه نوشتن و نامه دریافت کردن رو از خود و اطرافیانتون نگیرین. بذارین دوباره رسم نامه نوشتن زنده بشه.

heart2

امروز بهتره کمی به سال های گذشته فکر کنین و خودتون رو بذارید جای کسایی که یکی از راه های ارتباطی با عزیزانشون نامه بوده. انتظار دریافت نامه از کسی که دوسش داری و اینکه مثلا خبر سلامتیش رو در نامه بخونی حتما خیلی دل انگیز بوده.

heart2

امروز از پدر و مادرتون بپرسین که شده در دوره ای از زندگی از هم کسی باشن و با اون فرد نامه نگاری کرده باشن؟ اگر نامه نگاری داشتن و نامه ها رو هنوز نگه داشتن میتونین با اجازه شون اون ها رو بخونین.

20

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...