چالش رنگی 18 دی – روز قهوه - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۸ دی – روز قهوه

چالش رنگی ۱۸ دی – روز قهوه

خیلی خوب میشه که در روزها کارهایی که حالمون رو خوب میکنن در برنامه مون قرار بدیم. این کارها باعث ایجاد تغییر در زندگیمون میشن و ما رو از روزمرگی نجات میدن.

heart3

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز برین سراغ قهوه و خوراکی های مربوط به اون. اگر در خونه همیشه از این خوراکی های خوشمزه دارین که امروز وقتشه که بیشتر از میزان مصرف مجاز روزانه تون اون ها رو بخورین و در عوض مثلا تا آخر هفته دیگه نخورین. اگر هم ندارین بهتره پروژه خوشحال سازی واسه خودتون در نظر بگیرین و به یه فروشگاه سر بزنید و قهوه و کلی چیز هیجان انگیز با طعم قهوه واسه خودتون بخرین. میتونین یه جعبه قدیمی مقوایی رو بردارین، اون رو با پارچه و کاغذهای رنگی و .. خوشگلسازی کنین و یه جعبه ی مقوایی ساده رو به یه جعبه مخصوص برای نگهداری قهوه تبدیل کنین. این جعبه میتونه تبدیل بشه به یکی از دلایل حال خوب کن شما که هر وقت سرحال نیستین و با دلیل یا بی دلیل دلتون گرفته بود از داخلش برای خودتون دلیل ساده ی خوشبختی بیرون بیارین.

heart3

امروز میتونین کمی هم در اینترنت، در موردی فواید قهوه جستجو کنین و بعد هم اطلاعاتتون رو همراه با یه عکس از بسته قشنگ قهوه برای اطرافیانتون بفرستین.

18

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. حدیث
    ۱۸ دی ۱۳۹۷

    منو همکارم خودمونو به دو فنجان قهوه دااااغ دعوت کردیم واقعااااااا چسبید .ممنون بابت این همه حس خوبی که بهمون میدین ۳>ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...