چالش رنگی 14 دی – روز 8 لیوان آب خوردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۴ دی – روز ۸ لیوان آب خوردن

چالش رنگی ۱۴ دی – روز ۸ لیوان آب خوردن

همه ما میدونیم که بدنمون در طول شبانه روز نیاز به ۸ لیوان آب داره، اما آیا واقعاً این مقدار آب رو در طول شبانه روز میخوریم؟ رنگی رنگی پیشنهاد میده از امروز با خودتون تصمیم بگیرین که هر روز حداقل ۸ لیوان آب بنوشین شاید در ابتدا کمی سخت به نظر برسه اما کم کم عادت می کنین و این کار تبدیل به یک عادت خوشایند میشه. مخصوصا الان که هوا سرد هست ممکنه اصلا تمایل به خوردن آب نداشته باشیم در نتیجه باید بیشتر حواسمون باشه که بدنمون کم آب نشه.

heart1

شاید خوردن آب اوایل براتون کمی سخته باشه در این شرایط میتونین از آب طعم دار یا دتوکس واتر استفاده کنین. برای این کار میتونین توی یک بطری آب چندین تکه میوه مثل لیمو ترش یا تیکه های پرتقال یا برگ نعناع بندازید و بطری خودتون را در یخچال بگذارید اینجوری هر وقت تشنه میشین به جای آب معمولی میتونین آب طعم دار بخورین که لذت بخش تر هم هست.

14

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. mrz
  ۱۴ دی ۱۳۹۷

  این اشتباهه .
  توصیه به خوردن روزی ۸ لیوان آب، خطاست!
  بر اساس آموزه‌های طب سنتی ایران، بهتر است افراد در زمان تشنگی، کمی در خوردن آب تامل کنند و با اطمینان از حقیقی بودن تشنگی خود، آب بنوشند.
 2. mrz
  ۱۴ دی ۱۳۹۷

  نوشیدن آب، بیش از نیاز طبیعی و واقعی بدن، عوارض زیاد و آزاردهنده‌ای همچون ضعف و سستی اعصاب، معده و کبد، بدرنگی پوست رخ و بدن، کاهش حافظه و کند ذهنی، آبریزش‌های مرضی و نزله‌ها، ورم دست‌ها و پاها و زیر چشم‌ها و گاهی مشکلات کبدی پیچیده را به همراه می‌آورد.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...