چالش رنگی 12 دی – روز قدردانی از معلم ها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۲ دی – روز قدردانی از معلم ها

چالش رنگی ۱۲ دی – روز قدردانی از معلم ها

معلم ها رنگی ترین آدم های روی زمین هستن. همه ی ما یک یا چند معلم و استاد دوست داشتنی در ذهنمون داریم درسته که همه ی معلم ها و استاد ها برای شاگردانشون زحمت میکشن اما بعضی از معلم ها و استاد ها به طرز عجیبی در ذهن آدم موندگار میشن. امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده به موندگارترین معلم یا استاد در ذهنتون که همیشه با شنیدن اسمش لبخند میزنین زنگ یا ایمیل بزنین و بخاطر همه ی زحمت ها و عشقی که بی چشم داشت بهتون دادن تشکر کنین. شاید این کار برای شما چند دقیقه طول بکشه اما تاثیری که بر روی معلم و استادتون میذاره به شدت عمیق هست و باعث میشه تا ساعت ها لبخند به لبشون بمونه.

star2

یادتون باشه قدردانی و تشکر از آدم های اطرافمون نه تنها باعث پخش شدن یه انرژی مثبت و حال خوب اطراف خودمون میشه بلکه در نهایت باعث میشه روی لب خودمون هم یه لبخند پر رنگ بیاد.

star2

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده اگر در حال حاضر محصل هستین امروز یه سری یادداشت کوچیک قدردانی برای معلم ها و استاد هاتون بنویسین و به همه ی معلم ها و استادهاتون بدین. شاید حتی بتونین با بقیه ی همکلاسی هاتون صحبت کنین و یه یادداشت از طرف همه بنویسین و با یه شاخه گل یا یه جعبه شیرینی از معلم ها و استادهاتون قدردانی کنین و لبخند روی لب اون ها بیارین و بهشون یاد آوری کنین که قدر زحمت های اون ها رو میدونین.

12

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...