رنگی یاب – دلی ؛ نقاشی های پوشیدنی - رنگی رنگی

رنگی یاب – دلی ؛ نقاشی های پوشیدنی

رنگی یاب – دلی ؛ نقاشی های پوشیدنی

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

بیشتر بچه ها در سرتاسر دنیا، رویاهاشون رو با مدادهای رنگی در طرح های کودکانه به روی کاغذ میارن. این نقاشی های بامزه، با رنگ هایی که خط ها بیرون زدن و گاهی حتی تشخیص شکل هاشون هم سخت به نظر میاد، ذوق و عشق خالص کودکانه رو همراه خودشون دارن.

دلی یک برند تولید پوشاک ایرانی هست، که از نقاشی کودکان مستعد و کم برخوردار به عنوان طرح روی لباس هاشون استفاده میکنه. اون ها از طریق سازمان های خیریه، با این کودکان در ارتباط هستن و بعد از فروش، ۵۰ درصد درآمدشون رو به بهبود زندگی این بچه ها اختصاص میدن. یکی از کارهای جالبی که این برند انجام میده این هست که در هر کالکشن محصولات نوعی تولید اختصاصی در نظر گرفته، یعنی هر سایز دارای تعدادی طرح هست که در سایزهای دیگر وجود نداره و طرح و سایز فقط متعلق به خریدار هست. هدف از این کار اینه که همونطور که هر نقاشی متعلق به یک کودک هست و منحصر به فرده، پس صاحبین محصول هم باید منحصر به فرد باشن.

نکته ی جالب تر اینکه همراه با هر محصولی که سفارش میدین، شناسنامه‌ای وجود داره که نشون‌دهنده‌ی تک بودن محصول و حاوی اطلاعاتی از طرح و کودک طراح اون هست. شما میتونین از طریق صفحه اینستاگرام دلی به اسم deli.clothing با طرح هاشون بیشتر آشنا بشین و محصول مورد علاقه تون رو سفارش بدین. اینطوری نه تنها یک لباس تازه و قشنگ دارین، بلکه به یک کودک با استعداد و کم برخوردار هم کمک میکنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. mohadese?
  ۱۴ شهریور ۱۳۹۹

  چه عاااالـــــییییییی??❤️
 2. یه پاترهد
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

  چه خوبه 🙂
 3. Honey
  ۲۰ دی ۱۳۹۹

  آخری چ کیوتههههه??ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...