مطالعه گروهی داستان کوتاه - روز بیست و ششم - فلامینگو - رنگی رنگی

مطالعه گروهی داستان کوتاه – روز بیست و ششم – فلامینگو

مطالعه گروهی داستان کوتاه – روز بیست و ششم – فلامینگو

ما می‌خوایم در طول سی روز شما رو با داستان‌های خوب و نویسنده‌های توانا آشنا کنیم. می‌خوایم در روز ده تا پونزده دقیقه از وقتتون رو اختصاص بدین به داستان، به داستانی که ‌می‌دونید تمام دوست‌های رنگی رنگی می‌بینن و می‌خونن.

وقتی این سی روز تموم بشه شما با سی نویسنده بیشتر آشنا شدید و سی تا داستان کوتاه خوندید! حالا می‌تونید در این بین متوجه بشین سبک مورد علاقه شما چیه، به چه داستا‌ن‌هایی علاقه‌مندید. چه نویسنده‌هایی رو می‌پسندید .

داستان امروز “فلامینگو” اثر الیزابت کمپر فرنچ هست.

bannerdownload

اطلاعاتی در مورد نویسنده:

داستان‌های فرنچ تاکنون در مجلات متعدد معتبر و مجموعه داستان برگزیده‌ی انتشارات نورتون چاپ شده و در بیست و سومین دوره‌ی جایزه‌ی پوشکارت مورد تقدیر ویژه قرار گرفته. داستان زیر در شماره ۲۰۰۱ مجله‌ی پلاوشرز منتشر شده است.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. بهاره
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۴

  رنگی رنگی عزیزم کتابهایی که گذاشتی رو همشونو خوندم و همشون عالی بودن من بخاطر اینکه سایت شمارو دوست دارم به کتاب خونی بعد از سالها رو آوردم ازت میخوام بازم این کتاب خوانی رو بذارین مطمعنم بقیه دوستان هم دوست داشتند 🙂
  • رنگی رنگی
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۴

   خوشحالیم که دوستشون داشتین ، برای دیدن کتاب های رنگی میتونین به دنباله ی “کتابخونه رنگی” هم مراجعه کنید ، اونجا هم یه عالمه کتاب معرفی شده 🙂
 2. Sadaf
  ۱۲ خرداد ۱۳۹۶

  چقدر این داستان رو دوست داشتم ❤️❤️❤️ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...