پیشنهاد کتاب رنگی - دروازه یکشنبه - رنگی رنگی

پیشنهاد کتاب رنگی – دروازه یکشنبه

پیشنهاد کتاب رنگی – دروازه یکشنبه

خیلی وقت  پیش ها که وبلاگ نویسی خیلی بیشتر از الان رونق داشت، وبلاگ محبوب من “آنالی در سرزمین شگفت انگیزها” بود. هربار با خوندن وبلاگش پرت میشدم توی یه دنیای دیگه پر از اتفاق های عجیب غریب و جن و پری و جادوگرها. و یکی از بهترین اتفاق ها دیدن اسم آنالی اکبری روی جلد کتاب توی کتابفروشی بود. خوندن کتاب دروازه یکشنبه هم مثل خوندن وبلاگ آنالی اکبری برای من پر از جادو و اتفاق های شگفت انگیز بود. اگر دوست دارید برای چند روز از زمین فاصله بگیرید دروازه ی یکشنبه رو حتما حتما بخونید.

یه قسمت از کتاب:

اگر پانزده سال پیش برادرهای دوقلویم از شدت خنده نمرده بودند، حالا سومین فرزند خانواده بودم، آن روز سه شنبه بود. مادرم بهت زده کنار مجسمه بز کلاه دار ایستاده بود و حرف نمیزد. پدر، من را به خانه همسایه برد و چیزهایی دم گوشش گفت. چشم های همسایه با شنیدن حرف های در گوشی پدر به قدری گشاد شد که همه ی صورتش را گرفت. دماغ و دهن و چانه، محو شدند زیر گشادی چشم ها.

دروازه یکشنبه

نویسنده: آنالی اکبری

نشر:چارچوب

 

پروه کتاب اداره رنگی رنگی :

ما در اداره  رنگی رنگی یک پروژه داخلی شروع کردیم ! دوشنبه ها روز انتخاب کتابه ! هر کدوم از اعضای تیم  یک کتاب از کتابخونه رنگی رنگی انتخاب میکنه و تا دو شنبه بعد اونو می خونه. بعد خودش یک یادداشت معرفی درمورد کتاب می نویسه و ازش عکس میگیره . بعد اینجا منتشرش می کنیم تا تجربه هامون رو با آدمهای رنگی بیشتری به اشتراک بذاریم:)

این هم از کتاب بیست و هفتم این پروژه. با تشکر از آتنای عزیز 🙂

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نورا
  ۲۳ آبان ۱۳۹۴

  مرسی مرسی مرسی <3
  من عاشق این بخش سایتم 🙂
 2. رویا
  ۲۳ آبان ۱۳۹۴

  انتخاب کتابی که حالمو خوب کنه همیشه از سخترین کارها بوده برام

  ولی از وقتی شما کتاب معرفب میکنین کتاب خوندن برام لذت بخش تره

  چون یه ادم رنگی معرفیش میکنه پس خوبه 🙂

  ممنون ♥
 3. فرناز
  ۲۴ آبان ۱۳۹۴

  خیلی کتاب های خوبی معرفی می کنید فقط میشه لطف کنید و آدرس انتشارات و یا جایی که می شه ازش کتاب رو تهیه کرد لطف کنید و بگید.
  با تشکر از سایت پر انرژی تون
 4. سعیده
  ۲۸ آبان ۱۳۹۴

  رنگی رنگی ایکاش کتاب هارو هم تو فروشگاهت داشتی
 5. sanaz
  ۱۴ آذر ۱۳۹۴

  منم با نظر دوستمون خانم سعیده موافقم. من مجبورم نصف بیشتره کتابارو اینترنتی بخرم چون شهر من یک شهر کوچک است و بیشتر کتابهارو ندارند.اینجوری میشه کتابهارو از همینجا سفارش داد.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...