پیشنهاد کتاب رنگی - در جنگل‌های سیبری - رنگی رنگی

پیشنهاد کتاب رنگی – در جنگل‌های سیبری

پیشنهاد کتاب رنگی – در جنگل‌های سیبری

کتاب امروز یک کتاب عالیه برای کسانی که همیشه یه گوشه ذهنشون رویای اینو دارن که بزنن به طبیعت و از زندگی ماشینی فاصله بگیرن. خوندن کتاب شما رو یاد فیلم in to the wild می اندازه اگه دیده باشین اش. هر دو ماجرای کسی بود که شهر زندگی مصنوعی فاصله گرفته بودن و رفته بودن در طبیعت بکر و برای خودشون فکر می کردن. کتاب “در جنگل های سیبری” روزنوشت های مردی سی و چند ساله و فرانسوی هست که ۶ ماه در مناطق قطب شمال در سیبری زندگی کرده بود. نه به اجبار. خودش خواسته بود و ۶ ماه در سرمای و سکوت و آرامش زندگی کرده بود. کتاب خونده بود. سپیدی برفا و صلح طبیعت رو دیده بود.
نوشته های کتاب در قالب یک داستان نیست و فقط روز نوشت های این آدم هست. حس و فکرهایی که داشته و کارهایی که کرده. خوندنش مثل یک رمان روان نیست اما جذابه.

نویسنده : سیلون تسون
مترحم : پریزاد تجلی
انتشارات مروارید
۲۳۵ صفحه
قیمت : ۹۸۰۰ تومان

این کتاب عنوان پرفروش‌ترین اثر تجربی سال ۲۰۱۱ فرانسه را به دست آورد.

پروه کتاب اداره رنگی رنگی :

ما در اداره  رنگی رنگی یک پروژه داخلی شروع کردیم ! دوشنبه ها روز انتخاب کتابه ! هر کدوم از اعضای تیم  یک کتاب از کتابخونه رنگی رنگی انتخاب میکنه و تا دو شنبه بعد اونو می خونه. بعد خودش یک یادداشت معرفی درمورد کتاب می نویسه و ازش عکس میگیره . بعد اینجا منتشرش می کنیم تا تجربه هامون رو با آدمهای رنگی بیشتری به اشتراک بذاریم:)

این بیست و سومین کتاب از پروژه کتاب اداره رنگی رنگی هست . با تشکر از نگار عزیز:)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. aseman
    ۱۰ مهر ۱۳۹۴

    کاش یه بخش از نوشته کتاب رو میزاشتید.
  2. marjohn
    ۲۶ مرداد ۱۳۹۵

    منم عاشق اینم که تو قطب زندگی کنم *.*ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...