برای سلامتی آماده شو! - رنگی رنگی

برای سلامتی آماده شو!

برای سلامتی آماده شو!

شاید خیلی از ما بدنبال تغییر سبک و بالاتر بردن کیفیت زندگی هامون باشیم اما ندونیم چطوری باید شروع کنیم. خب، راه های زیادی وجود داره اما در پیش گرفتن یک زندگی سالم می تونه هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی ما رو تغییر بده. شروع یک تغذیه مناسب همراه با ورزش یعنی خداحافظی با استرس ها و دعوت آرامش به لحظه هامون. امروز می خوایم دو تا از محصولات رنگی رنگی رو معرفی کنیم که میتونن در این راه بهتون کمک کنن. دفتر سلامتی و استیکر تناسب اندام .

star3

این محصولات مثل دستیار سلامتی شما عمل میکنن اینطوری که به شما کمک میکنن سبک زندگی تون رو سالم تر کنید و در نتیجه  تناسب اندام و سلامت جسمی و روحی تون بیشتر میشه. فراموش نکنید یک آدم رنگی همیشه از خودش و سلامتیش مراقبت میکنه 🙂

1

اگر وقت و حوصله ندارید و خیلی اهل ساختن یک پلنر برای خودتون نیستید استفاده از دفتر سلامتی براتون کاربرد بیشتری داره. این دفتر از دو تا بخش تشکیل شده. یک بخش پیگیری هفتگی هست که شامل جداول تغییرات فیزیکی مثل وزن، دور بازو و … و برنامه ریزی غذایی مثل صبحانه و نهار و … میشه. همین طور میزان کالری مصرفی و کالری مجاز رو اینجا یادداشت می کنید. بخش دوم دفتر پیگیری روزانه هست. اینکه هر روز چه ورزشی انجام دادید، چقدر آب و سبزیجات مصرف کردید و …

photo_2017-11-01_12-32-49

2

با استفاده از چسب های برش خورده تناسب اندام شما می تونید دقیقا چنین دفتری رو بسازید. فقط حالا تمام چیزها به سلیقه ی خودتون هست و با استفاده از استیکرهای مختلف می تونید برای خودتون یک دفتر ساده رو به دفتر سلامتی تبدیل کنید.  استیکرهای این پک تمام موضوعات مثل وزن، وعده های غذایی، میزان مصرفی آب و … رو شامل میشن. تازه کلی استیکر هم با فضای خالی وجود داره که بتونید توش یادداشت های مهم رو بنویسید.

DTCL8066

natije

بالاخره کدوم رو انتخاب کنم؟

استفاده از این دو محصول شما رو به یک هدف میرسونه و اون هم داشتن یک سبک زندگی سالم و تناسب اندام هست و اینکه کدوم رو انتخاب کنید کاملا به سلیقه تون برمیگرده . درضمن می تونید همراه خانواده و خواهر یا برادرتون یک چالش رو شروع کنید. اینطوری که هر کدوم در دفتری جداگانه برنامه اختصاصی خودتون رو دنبال کنید اما با هم رقابت داشته باشید و پیرفت در اهدافتون رو مقایسه کنید. این کار باعث میشه انگیزه تون هم بیشتر بشه.

star2

چرا استفاده از این دو محصول میتونه زندگیم رو رنگی تر بکنه؟

heart2بهمون کمک میکنه برای ورزش و تناسب اندام برنامه ریزی داشته باشیم ! نه اینکه یک روز ورزش کنیم و تغذیه درست داشته باشیم و یک روز نه!

heart2پر کردن دفتر یا ساختن پلنر می تونه انگیزه مون رو بیشتر بکنه.

heart2متوجه جزئیات برنامه مون میشیم ( مثل کاهش یا افزایش وزن و … )  و اگر جایی مشکل داشته باشه می تونیم رفعش کنیم.

heart2با هدیه دادن این دفتر می تونیم دیگران رو به داشتن یک زنگی جدید و تازه تشویق کنیم.

heart2اگر شما هم تجربه استفاده از این دفتر رو داشتید و براتون مفید بوده تو کامنت برامون بنویسید.

star1

دفتر سلامتی

salamati2 salamati3 salmati4

salamati1

photo_2017-11-01_15-18-48

star2

استیکر تناسب اندام

VIFI9862 WEXI5817  HEYA1364 LSTR9168

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ati
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

  چرا دیگه موجود نیست؟
 2. 1234
  ۱۳ اسفند ۱۳۹۷

  کی دوباره موجود میشه؟
 3. Donya
  ۱۰ دی ۱۳۹۸

  کاشکی دوباره بیارینش???ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...