رنگی یاب – یک معلم خلاق و دوست داشتنی - رنگی رنگی

رنگی یاب – یک معلم خلاق و دوست داشتنی

رنگی یاب – یک معلم خلاق و دوست داشتنی

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی ! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید 🙂

star1

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی برویم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم 🙂

heart1

هر ذهنی یک سبک تفکر تازه هست، هر ذهنی میتونه برای کارهای قدیمی روش تازه ای ابداع کنه، حتی روش هایی که شاید در طی سالیان خیلی زیاد تغییری نکرده، اما همیشه همین انسان های شجاعی که دنبال تغییرات رفتن باعث شدن بشر پیشرفت کنه و این در همه جوانب زندگی از بخش های شخصی تا شغل و .. میتونه رخ بده.

star1

هر کسی در هر شغلی که داره میتونه عشق رو چاشنی اون کنه و راه خاص خودش رو بسازه. امروز در رنگی یاب یک معلمی رو به شما معرفی میکنیم که تصمیم گرفته روش متفاوتی رو برای آموزش به دانش آموزانش پیش بگیره، اون میخواد “کلاس جایی باشه که بچه ها دوست دارن باشن، نه جایی که مجبور هستن در اون حضور پیدا کنن” و شیوه های خیلی جالبی هم برای این کار داره.

heart1

اسم این معلم Joe Dombrowski هست و به Mr.D معروف هست، اون در ایالت میشیگان در یک مدرسه ابتدایی به بچه های کلاس چهارم درس میده و سعی میکنه تحصیل رو به یه فرآیند لذت بخش برای بچه ها تبدیل بکنه. مستر دی فلسفه جالبی برای آموزش داره، به عقیده اون وقتی بچه ها لذت ببرن و بخندن بهتر میتونن موضوعات رو به خاطر بسپرن و یک موضوع مهمتر اینکه وقتی بتونیم مدرسه رو به جایی تبدیل کنیم که بچه ها دوست دارن حضور داشته باشن شرایط رو تا حد زیادی تغییر دادیم و این خودش یک قدم بزرگ هست.

مستر دی روش های خیلی متفاوتی برای جذابیت کلاس هاش داره، مثلا کلاس های اون اصلا سبک کلاس های معمولی رو نداره، بچه مدام در طول اون در حال خنده هستن، حتی خیلی وقت ها کلاس هاش رو خارج از محیط بسته برگزار میکنه. یا حتی کارهای کوچیکی مثل پوشیدن جوراب های رنگی رنگی هر روز سرکلاس هم میتونه باعث ایجاد جذابیت برای بچه ها بشه.

heart1

این معلم خوش ذوق یک صفحه اینستاگرامی داره با این اسم :  @mrdtimes3  با جستجوی اسم Joe Dombrowski هم میتونید ویدئوهای اون رو که توضیحاتی در مورد موضوعات مختلف برای معلم ها داره رو ببینید.

این هم آدرس سایت مستر دی هست www.mrjoedombrowski.com  سایت اون فعلا مطلب خاصی نداره اما میتونید اونجا در موردش کمی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

star1

 شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. میدا
  ۱ مهر ۱۳۹۶

  سلام
  ما معلم بسیار خلاق ، فعال و دوست داشتنی ای داشتیم به نام خانم غزل اسماعیلی ، ایشون رشته شون مکانیک شریف بود ولی یه اسباب بازی جذاب به اسم مکاریزه ساختن که در یکی از معتبر ترین مسابقات سرتاسر جهان نشان طلا گرفت اسباب بازی شون ، و همیشه هم ایده های خلاقانه ای داشتن 🙂 برای مثال به ما “موزه گردی” و ” تایم لاین ” تدریس کردن. ایشون الگوی بسیار خوبی میتونن برای خیلی از ادم ها باشن. به عشق کلاس های ایشون میرفتیم مدرسه :)))




  • رنگی رنگی
   ۱ مهر ۱۳۹۶

   ممنون که معرفی کردین ایشون رو 🙂



ارسال نظر





رنگی رنگی یعنی...