چالش یک هفته کارهای هنری کوچک با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته کارهای هنری کوچک با رنگی رنگی

چالش یک هفته کارهای هنری کوچک با رنگی رنگی

این که سعی کنیم هرروز آدم بهتری نسبت به روز قبل باشیم از ما یک آدم رنگی میسازه. لازم نیست برا این کار دنبال فرصت خیلی بزرگی باشیم یا دست به کار عجیبی بزنیم، همین که یه عادت منفی کوچیک رو از سبک زندگیمون حذف کنیم و رفتار مثبتی رو جایگزین کنیم خودش یک قدم خیلی مهمه.

heart2

حالا که تصمیم گرفتی در خودت و رفتارت تغییر مثبت ایجاد کنی و این قدم خیلی مهم رو برای ساختن دنیای رنگی تر برداری، رنگی رنگی هم با طراحی چالش های هفتگی به کمکت میاد که هم دلیلی برای شاد تر شدن روزهات باشن و هم تصمیم گیری برای انتخاب عادت های جدید رو برات آسون تر کنن.

heart3

موضوع چالش این هفته یک هفته کارهای هنری کوچک هست. میتونیم با عمل کردن به ایده های مطرح شده، هر روز یه قدم کوچیک تو این مسیر برداریم، اینطوری در پایان روز وقتی ببینیم کار مفیدی در جهت بهتر شدن برداشتیم پر از حس خوب میشیم. یادت نره آخر هفته تاثیر این چالش رو در شیوه ی زندگی و رفتارت بسنجی، اینطوری راحت تر تصمیم میگیری که چقدر برات مفید بوده و دوست داری همیشگی باشه یا نه.

heart2

آدم رنگی، اگر تصمیم گرفتی چالش یک هفته کارهای هنری کوچک رو همراه ما انجام بدی و تغییرات مثبتی تو زندگیت ایجاد کنی، حتما تجربیاتت رو در پایان این سفر هیجان انگیز با ما در میون بذار، اینطوری برای ساختن یه دنیای رنگی پر از اتفاقات قشنگ کمک بزرگی بهمون می کنی.

heart1

چالش3

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. zyzy
    ۶ بهمن ۱۳۹۷

    واااای مرسی رنگی جونم من دلم میره واسه کارهای هنری:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...