رنگی یاب – کنسرت سیار برای همسایه ها - رنگی رنگی

رنگی یاب – کنسرت سیار برای همسایه ها

رنگی یاب – کنسرت سیار برای همسایه ها

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

تقریبا تمام آدم های کره زمین، در حال حاضر به دلیل شیوع کرونا ویروس، سعی میکنن تا جای ممکن در خونه هاشون بمونن. این موضوع شاید در ابتدا راحت به نظر بیاد اما در طولانی مدت میتونه خیلی خسته کننده و ناراحت کننده باشه. حالا یک همسایه مهربون تصمیم گرفته با رعایت نکات ایمنی برای همسایه ها و دوستانش کنسرت بذاره.

Tanner Howe  که یک موزیسین و ترانه سرا هست و در ایالت کالیفرنیا زندگی میکنه، به همراه خانواده اش تصمیم میگیرن تا لیستی از آهنگ های پر از حس خوب آماده کنن، وانت شون رو تجهیز کنن و در نهایت با رعایت تمام نکات ایمنی و به سمت محل زندگی خانواده ها و چند تا از دوستانشون برن و براشون کنسرت اجرا کنن. اما کمی بعدتر تصمیم میگیرن که این کار رو طی مسیر برای همسایه هاشون هم انجام بدن و از این طریق، حس بهتری به روزهای قرنطینه شون اضافه کنن. حتی دوربین هم آماده میذارن تا از عکس العمل اون ها فیلم بگیرن.

شما میتونین روند انجام این کار و واکنش مردم رو در این ویدیو جالب در یوتیوب تماشا کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Hannaneh
    ۶ خرداد ۱۳۹۹

    ممنون بابت معرفی این ویدیو واقعا خیلی باحال بود کلی انرژی خوب داشت ویدیو و کلی حالم رو خوب کرد ممنون 😊💞ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...