رنگی رنگی ، 4 کاربرد دفتر رنگ کردنی عشق و دوست داشتن رو براتون میگه - رنگی رنگی

رنگی رنگی ، ۴ کاربرد دفتر رنگ کردنی عشق و دوست داشتن رو براتون میگه

رنگی رنگی ، ۴ کاربرد دفتر رنگ کردنی عشق و دوست داشتن رو براتون میگه

دفتر رنگ کردنی عشق و دوست داشتن مدتی هست که به فروشگاه رنگی رنگی اومده و تو خانواده محصولات جزو بچه های آخر هست. شاید شما هم تا الان یکی از این دفترها رو تهیه کرده باشید یا تصمیم داشته باشید در آینده این کار رو انجام بدید. در این مطلب می خوایم چند کاربرد دفتر رنگ کردنی عشق و دوست داشتن رو با هم ببینیم، کاربردهایی جدا از رنگ کردن طرح ها.

1-

اولین پیشنهاد رنگی رنگی، اگر دوست دارید به عنوان هدیه برای دوستانتون از محصولات رنگی انتخاب کنید، رنگ کردنی عشق و دوست داشتن در اولویت هست. این دفتر رو می تونید با یک روبان قرمز و یک شاخه گل سرخ تزئین کنید و دوستتون رو کلی سورپرایز کنید.

2-

دومین ایده قشنگ برای این دفتر این هست که بعد از رنگ آمیزی طرحی که دوست دارید، اون رو با کاتر از دفتر جدا کنید و در یک قاب زیبا بذارید و روی دیوار اتاق نصب کنید. یا اگر قابی با ابعاد بزرگتر دارید از چند طرح تو یک قاب استفاده کنید.

3-

ایده قشنگ بعدی! یک عصر بهاری که حسابی حوصله تون سر رفته، یک مجموعه از آهنگ های مورد علاقه تون رو درست کنید، یه لیوان قهوه و یک تکه کیک یا شیرینی مورد علاقه تون رو آماده کنید و شورع کنید به رنگ آمیزی دفتر.

رنگی رنگی اینجا براتون پیشنهاد ۲۰ تا موسیقی مناسب برای این کار رو داره.

4-

استفاده از ایده های خلاقانه یه بخش جالب انگیز دیگه میتونه باشه، مثلا می تونیم از اکلیل، دکمه های ریز رنگی، تکه پارچه ها و یا کاغذها طرحدار به جای وسایل رنگ آمیزی استفاده کنیم و علاوه بر اینکه کلی خلاقیتمون زیاد میشه، سرگرم هم میشیم.

s-

خوبه همیشه یه دفتر رنگ کردنی تو کیفمون داشته باشیم . تو بانک، تاکسی یا اتوبوس، ساعتهایی که تو دانشگاه هستیم و کلاس نداریم، وقتهایی که از موضوعی عصبانی هستیم ، رنگ کردن میتونه کلی باعث تمرکز و داشتن حال بهترمون باشه! شما هم امتحان کنید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Sorme
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی??امیدوارم هر روز پررنگ تر شی??یه سوال بی ربط?اعتیاد به گوشی و چطوری واقعا ترک کنیم?
  • پریا
   ۱۶ خرداد ۱۳۹۶

   سلام دوست رنگی من
   برنامه ی forest رو از بازار میتونید دانلود کنید کمک میکنه گوشی رو ترک کنید و به کاراتون برسید:)
   در ضمن میتونید کتاب داستان بخونید که از گوشی ولتون میکنه:);)
  • maedeh
   ۱۶ خرداد ۱۳۹۷

   خودتو باور کن اگه بخوای میتونی.
   🙂
 2. سارا
  ۲۱ آذر ۱۳۹۸

  رنگی رنگی جان چرا دیگه از این دفتر های دلبرونه تون موجود نداریدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...