رنگی یاب – میکرو کتاب های کافینیس - رنگی رنگی

رنگی یاب – میکرو کتاب های کافینیس

رنگی یاب – میکرو کتاب های کافینیس

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

احتمالا برای شما هم پیش اومد که گاهی یک لیست طولانی از کتاب هایی که دوست دارین بخونین تهیه کردین و نتونستین به همه شون برسین. یا حتی به دنبال یک خلاصه از کتاب های مهم بودین، اما مطلب خوب و مفیدی پیدا نکردین. پادکستی که امروز در رنگی یاب معرفی میکنیم، این کار رو خیلی آسون تر کرده.

کافینیس پادکستی هست که صادق نیکبخت اون رو تهیه کرده و سعی میکنه تا امکان استفاده از محتوای ارزشمند رو برای همه فراهم کنه. یک سری کتاب های غیر داستانی هستن که نمیشه ترجمه فارسی شون رو به راحتی در ایران پیدا کرد و برای همین ممکن هست همه ازش اطلاع نداشته باشیم. حالا کافینیس، هر بار خلاصه ای از یک کتاب رو تحت عنوان میکروکتاب، به زبان فارسی ترجمه و منتشر میکنه تا همه بتونن ازش استفاده کنن. خوندن هر کدوم از این میکرو کتاب ها حدودا به ۷ دقیقه زمان نیاز داره. کافینیس کار رو از این هم راحت تر کرده و فایل صوتی این متن ها رو در نرم افزار های پخش کننده ی پادکست مثل کست باکس و پادبین منتشر کرده تا تو هر زمان و مکانی بتونین به راحتی گوش کنین و لذت ببرین.

این پادکست با اسم coffeenis در اینستاگرام فعالیت میکنه. در هر پست مشخصات اون کتاب رو همراه با توضیحی کوتاه معرفی میکنه، لینکی برای دانلود پی دی اف خلاصه کتاب میذاره و اگر زبان انگلیسی تون قوی هست، آدرس دانلود نسخه کامل کتاب به زبان  انگلیسی هم براتون قرار داده. راستی اگر از این صفحه و پادکست لذت بردین، میتونین از طریق لینکی که در اینستاگرامش معرفی شده، ازش حمایت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. کاربر رنگی
  ۱۳ آذر ۱۳۹۹

  عالی .ایموجی لبخند .
 2. فاطمه
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹

  پادکست بی پلاس هم خیلی خوبه
  اون هم خلاصه کتاب های غیر داستانی رو میگهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...