کمپین محصولات مردانه سینره شروع شد - رنگی رنگی

کمپین محصولات مردانه سینره شروع شد

کمپین محصولات مردانه سینره شروع شد

مراقبت از پوست و مو یکی از کارهای واجب برای هر کسی – بدون توجه به سن یا جنسیت – هست. کیه که دوست داره قیافه اش پیرتر از سن واقعیش به نظر برسه، یا اینکه اول جوونی یه عالمه لکه و چین و چروک روی صورتش پیدا بشه؟

برخلاف کلیشه های قدیمی که وجود داره، خیلی وقته که آقایون هم برای رسیدگی به سلامتی و زیباییشون، دنبال درمان و راه چاره میگردن. اما محصولاتی که هم مردونه باشه، هم کیفیت خوب و قابل اطمینان داشته باشه، خیلی کمتر در دسترس هست. خبر خوب اینه که سینره این بار با خط تولید محصولات مردونه، میخواد یه فکر اساسی برای آقایونی که هنوز دلشون میخواد ظاهرشون جذابیت های خودش رو از دست نده بکنه! محصولات بهداشتی “کمپین محصولات مردانه سینره” به دسته های مراقبت از پوست صورت، مراقبت از پوست بدن، و محصولات ضد ریزش مو تقسیم میشه. محصولات سینره که همه با پایه ی عصاره طبیعی گیاهی ساخته میشن، اینبار یه فرصت خوب رو برای اهمیت دادن بیشتر به زیبایی و سلامتی پوست و موی آقایان ایجاد میکنن.

توی کمپین محصولات مردانه سینره شما علاوه بر آشنا شدن با محصولات جدید، میتونید مشاوره پوستی هم بگیرید و با توجه به مشکلاتی که بیشتر از همه اذیتتون میکنن محصول مورد نظرتون رو انتخاب کنید. حتی اگه نوع پوست خودتون رو نمیدونید، با جواب دادن به چند تا سوال ساده جوابتون رو به راحتی به دست میارید. بعد از اون هم امکان خرید اینترنتی هر کدوم از محصولهایی که با پوست و موی شما بیشتر سازگار هستن، وجود داره، که کار رو از همیشه راحت تر میکنه.

صرفنظر از اینکه زن هستیم یا مرد، میخوایم همه توی این کمپین شرکت کنیم. یعنی اگه آقا هستید، برای مراقبت از زیبایی و سلامتی تون یه برنامه ی درست و درمون بریزید، تا یه روزی بابت پیری زودرس و موهایی که نفهمیدین کی همه اش ریخت غصه نخورین. اگر هم خانم هستید، به فکر آقایون دوروبرتون باشید و این کمپین رو بهشون معرفی کنید. مراقبت از سلامتی باید جزو اولویت های هر آدمی باشه. پس اگه مثلا پدرتون وقت فکر کردن به این چیزها رو نداره، شما به جاش فکر کنید!

 

برای ورود به کمپین محصولات مردانه سینره اینجا رو کلیک کنید

 

cinere men's campaigne

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. AySan
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

  :دی چه کار باحالی
  کرم مرطوب کننده عالیه واسه بابا جونم میخرم ♥
  مرسی بابت معرفی رنگی عزیز
 2. Morteza
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

  رنگی رنگی این محصولات رو تو فروشگاه رنگی رنگی میاری؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...