رنگی یاب - تاریخ چیزها با چیزکست - رنگی رنگی

رنگی یاب – تاریخ چیزها با چیزکست

رنگی یاب – تاریخ چیزها با چیزکست

آدم های رنگی معمولا در مورد موضوعات مختلفی اطلاعات دارن که به ظاهر هیچ ربطی هم بهم دیگه ندارن. اما همین موضوعات متنوعی که شاید فکر کنی خیلی هاشون هیچ وقت به کارمون نمیان، باعث میشن تا دید متفاوت تری به دنیا پیدا کنیم، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم و حتی همیشه یک موضوع جالب برای شروع بحث با آدم های جدید به ذهنمون میرسه.

star2

در این دنیای مدرن، دیگه لازم نیست مثل قدیم برای دونستن کوچک ترین چیزها، به سراغ کتاب های قطور کتابخانه ها بریم. حتی یک پادکست خوب هم می تونه یک عالمه مطلب جدید بهمون یاد بده! چیزکست یکی از همون هاست! تاحالا به این فکر کردی که سلاح های شیمیایی چطور ساخته شدن؟ پاستا چطور به وجود اومد و اولین فرش در دنیا کی و چطوری ساخته شد؟ حتی روند درست شدن تیشرت و نوار بهداشتی هم میتونه تاریخچه جذابی داشته باشه! همه این هایی که گفتیم رو میتونی به راحتی در چیزکست پیدا کنی و بشنوی. در بعضی از اپیزودهاش، مهمون هایی رو هم دعوت می کنه که در اون موضوع تخصص دارن و اطلاعات جذابی از صحبت هاشون به دست میاری.

star3

می تونی از طریق سایت رسمی www.chizcast.com و اپلیکیشن های پادگیر مختلف به اپیزودهای این پادکست گوش بدی. یادت باشه با معرفی چیزکست به بقیه، میتونی از کار خوبشون حمایت کنی.

اگر تو هم پادکست فارسی خوبی می شناسی که محتوای با کیفیت و جالب تولید می کنه، لطفا در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. متینا
    ۷ آبان ۱۴۰۰

    من رادیو راه و رادیو دیو رو میشناسم 😍😍 دوستت دارم رنگی رنگی😄😘
  2. فرزانه
    ۲۳ آبان ۱۴۰۰

    پادکست روانشناسی معرفی‌کنید .. و فلسفه ممنونم😍ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...