رنگی یاب – کارگاه آشپزسازی شف طیبه - رنگی رنگی

رنگی یاب – کارگاه آشپزسازی شف طیبه

رنگی یاب – کارگاه آشپزسازی شف طیبه

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید 🙂

star3

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی بریم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم 🙂

star2

اگر شما هم جزو اون دست از آدم های رنگی هستین که دوست دار آشپزی هستین و به کلی سایت مختلف در این زمینه سر زدین به احتمال زیاد  گذرتون به دستور غذاهای جالب و پر از جزئیات شف طیبه افتاده و ازش کلی درس گرفتین.

شف طیبه از مدت های خیلی قبل وبلاگ نویسی در مورد آشپزی رو شروع کرده برای همین در سایتش می تونین دستور تهیه ی یه عالمه غذای خوشمزه رو با جزئیات پیدا کنین. با یه نگاه به دستور ها و توضیحات می تونین متوجه بشین که نویسنده ی مطالب چه عشقی به کارش داره و تو هر پست خیلی بیشتر از یک دستور غذای ساده رو بهتون آموزش میده.

star3

معمولا اکثر دستور غذا ها به این شکل هستن که مقدار مواد لازم و یک توضیح راجع به روش کار رو ارائه میدن. اما شف طیبه روش ویژه ی خودش رو برای این کار داره و هر دستوری رو با کلی عکس جالب از مراحل کار همراه می کنه و از تجربه های شخصیش صحبت می کنه که به احتمال خیلی زیاد با دنبال کردن توضیحات و کامنت ها میتونین اون غذا رو بدون هیچ مشکلی بپزین.

star2

این وبلاگ که محبوبیت خیلی زیادی هم بین دوست داران آشپزی داره به خوبی بهمون یاد میده که اگر سبک خودمون رو داشته باشیم و دنبالش کنیم میتونیم در زمینه ای که فعالیت داریم حسابی پیشرفت کنیم.

دستور پخت های شف طیبه رو می تونین در “در سایتش” ببینین و یا این آشپز حرفه ای خوش سلیقه رو در اینستاگرام با “cheftayebeh ” دنبال کنین.

lemonade slushie (1)

panzanella (2)

peanutbutter mousse (1)

mango icecream (1) unicorn cake (1) stuffed chicken (26)

panzanella (1)

star3

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. عادله
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

  سلام???رنگی رنگی جان ، میخوام بهتون یه ادم رنگی واسه ی رنگی یاب این هفتتون پیشنهاد کنم ، حالا یا هفته های آتی ??آقای مقداد باقرزاده ، یکی از معلم های جوونن که به عشایر درس میدن ، حتی برای اینکه توی مناطق دورافتاده پیش این بچه ها بیوفته از مدارکش کم کرده???بچه هارو میبره تفریح ، با هواپیما تهران بردتشون ، و توی تهران با چند تا از بازیگرای کشورمون ملاقات کردن تا بچه هارو شاد بکنن ! هر سالم با کمکای مردمی برای چند هزتر دان اموز بی بضاعت لوازم تحریر میخرن و بینشون تقسیم میکنن ? ! بچه ها هم باهاش خیلی صمیمین صبونه دعوتش میکنه خونه هاشون باهم کلی صمیمی ان?❤? اینم ایدی پیج اینستاگرامشونه : @mbs.counselor
 2. maryam
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

  شف طیبه واقعا بی نظیره , جز به جز همه چیز رو توضیح میده من اولین کیکامو اولین دسرامو با شف طیبه درست کردم.
 3. وافی
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

  شف طیبه یه انسان واقعی، کسی که بی هیچ چشمداشتی هنرش رو در اختیار دیگران میذاره، امیدوارم همونطور که با دستورات غذایی خوشمزه اش سفره مارو رنگین کرده زندگی خودش هم شاد و رنگی رنگی باشه?
 4. مهسا
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

  واااای چه عالی که شف طییبه رو پیشنهاد کردین?
  اگه طرز تهیه های معتبر، متنوع و خلاقانه می خواین باید شف طیبه رو امتحان کنین.
  من پونزده سالمه و با این که اطلاعات زیادی از آشپزی ندارم از دستور غذا های شف طیبه استفاده می کنم و نتیجه ی خوبی هم می گیرم?
 5. فائزه
  ۱۹ آبان ۱۳۹۷

  با دیدین این مطلب به سایتشون سر زدم. حق با شماست. خیلی خوب توضیح دادن روش تهیه خوراکیهارو.
  و من تصمیم دارم متبل رو با دستور شف طیبه برای شروع درست کنم.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...