چالش رنگی 8 تیر – روز قدردانی از ادیسون - رنگی رنگی

چالش رنگی ۸ تیر – روز قدردانی از ادیسون

چالش رنگی ۸ تیر – روز قدردانی از ادیسون

امروز وقتشه که از ادیسون قدردانی کنین. ادیسون یه مخترع و مهندس آمریکایی بوده که کلی از اختراعات قبل از خودش رو تغییر داده و باعث پیشرفت و بهبود کارکرد اون ها شده. از چیزهایی که ادیسون اختراع کرد یا کارکردشون رو بهینه کرد میتونیم به تلفن، ماشین چاپ، گرامافون و لامپ نام اشاره کنیم. اگر به هر کدوم از اختراعاتش فکر کنین، متوجه میشین چه نقش مهمی توی زندگی ما داشته.

به عنوان اولین موضوع به به تلفن فکر کنین، تا حالا به دنیای بدون تلفن فکر کردین؟ چقدر خاطره با این وسیله دارین؟ چقدر با شنیدن صدای عزیزانتون اون طرف خط ذوق کردین؟

heart3

دومین اختراع ماشین چاپ، اگر این همه کتاب و روزنامه چاپ نمیشدن چه اتفاقی میفتاد؟ اگر شما یه آدم رنگی رنگی عشق کتاب هستین، احتمالا این اختراع توی زندگیتون نقش مهمی داره.

اختراع سوم لامپ، فکر کنین که امکان روشن کردن خونه ها در شب رو نداشتین، شاید واسه یکی دو ساعت هیجان انگیز و حتی رویایی باشه اما قطعا در دراز مدت خیلی سخت و طاقت فرسا هست.

heart3

و اختراعات دیگه ای که تو زندگی آدم های زیادی تاثیر گذاشتن، امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده به خاطر استفاده هایی که از اختراعات این دانشمند کردین، حداقل توی اینترنت در موردش سرچ کنین و اطلاعات مهم زندگیش رو برای دوستانتون هم بفرستین و به این شکل ازش تشکر و قدردانی کنین.

8 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...