چالش رنگی 8 شهریور – روز قدردانی از سربازها - رنگی رنگی

چالش رنگی ۸ شهریور – روز قدردانی از سربازها

چالش رنگی ۸ شهریور – روز قدردانی از سربازها

از جمله کسایی که ما خیلی وقت ها ساده و بی تفاوت از کنارشون رد میشیم سربازها هستن. تا حالا با خودتون فکر کردین که سربازها چقدر از وقت و انرژی شون رو برای پیشرفت و امنیت کشور گذاشتن و چقدر مشکلات رو تحمل میکنن؟ خیلی هاشون از خانواده شون دور هستن و محل خدمتشون شهری خارج از شهر خودشونه و همین موضوع به تنهایی کلی سختی و دلتنگی براشون به همراه داره.

star1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که اگر امروز توی خیابون سربازی رو دیدین بدون توجه به درجه و ستاره های روی شونه هاشون با گرمی و انرژی مثبت به اون ها سلام کنین و با گفتن جمله هایی مثل “خدا قوت” یا “روزتون شاد” و … بهشون حس خوب هدیه بدین. شاد کردن دل آدم ها خیلی کار ارزشمندی هست و گاهی با یه جمله شما میتونین این کار رو انجام بدین.

star1

اگر برادرتون هر کدوم از اقوام تون سرباز هست، امروز براش یه هدیه ی بی دلیل بخرین و بهش بگین حواستون هست که چقدر مشکلات رو تحمل میکنه و دو سال از عمرش رو بخاطر راحتی و امنیت بقیه ی آدم ها صرف میکنه. یا اگر مثلا برادر سربازتون شهر دیگه است براش یه نامه بنویسین و پست کنین، حس دریافت یه نامه ی دست نویس از اقوام خیلی دوست داشتنی و شیرینه پس این احساس رو از برادرتون دریغ نکنین.

8

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...