چالش رنگی 8 آبان – روز گوش دادن به کتاب گویا - رنگی رنگی

چالش رنگی ۸ آبان – روز گوش دادن به کتاب گویا

چالش رنگی ۸ آبان – روز گوش دادن به کتاب گویا

ممکنه یکی از دلایل مطالعه کم ما کمبود وقت باشه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که کتاب گویا یا کتاب صوتی رو امتحان کنین. می تونین از سایت ها و اپلیکیشن هایی که ورژن کتاب های صوتی قانونی رو میفروشن تهیه کنین و بعد در خونه یا زمان بیرون رفتن پخش کنین و هم زمان کارهاتون رو هم انجام بدین.

star2

خیلی از افراد هم دوست دارن در مسیر در حالی که داخل اتوبوس، ماشین یا مترو هستن، کتاب بخونن اما بخاطر تکون های وسیله ی نقلیه و سر درد بعدش از این کار منصرف می شن اما با وجود کتاب صوتی می تونن خیلی راحت کتاب مورد نظرشون رو به جای خوندن، گوش بدن و از زمان رفت و آمدشون حداکثر استفاده رو بکنن.

star2

یکی از کارهای جذاب دیگه که می تونین در این مورد انجام بدین تولید کتاب صوتی هست! مثلا سراغ کتابخونه تون برین و کتاب مورد علاقه تون رو با صدای بلند بخونین و ضبط کنین، اینجوری یه کتاب گویا با صدای خودتون درست کردین و هر زمان دلتون خواست میتونین اون رو گوش بدین. حتی می تونین اون رو برای دوستانتون بفرستین و اون ها رو هم به گوش دادن به کتاب تشویق کنین. یا حتی ازشون بخواین اونها هم کتاب صوتی درست کنن و بعد واسه شما هم بفرستن، اینجوری خیلی راحت یه کتابخونه گویا بین خودتون درست میکنین.

8 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...