چالش رنگی 3 مرداد – روز عبور از دایره راحتی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳ مرداد – روز عبور از دایره راحتی

چالش رنگی ۳ مرداد – روز عبور از دایره راحتی

تا حالا شده توی زندگی در یه دوره تکرار بیفتین و انقدر به این روش زندگی عادت کنین که دلتون نخواد اون رو تغییر بدین؟ زندگی همه ی ما برنامه ی روتینی داره، کارهایی هستن که هر روز انجام میدیم. مثلا سر یه ساعت مشخص از خواب بیدار میشیم، از مسیرهای خاصی رفت و آمد میکنیم، به کلاس یا سرکار میریم، سر یه ساعت مشخص هم برق ها رو خاموش میکنیم و میخوابیم و … این روال زندگی که تقریبا همه ی روزها یکسان هست رو میتونیم بگیم دایره ی راحتی. یعنی یه سری اتفاق هایی که ما باهاشون راحتیم و هر روز تکرارشون میکنیم. اما گاهی زندگی یه بازی هایی داره که باعث میشه ما از این دایره ی راحتی خارج بشیم و روال همیشگی زندگیمون کمی تغییر کنه و بهم بریزه. این تغییرات کمک میکنن از چرخه عادت بیرون بیایم، کارهای جدید رو تجربه کنیم و در نتیجه شادتر زندگی کنیم.

heart2

مثلا با چالش های جدید دست و پنجه نرم کنیم یا فکرمون درگیر چیزهایی بشه که قبلا نبوده. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میکنه اگر خیلی وقته که توی دایره ی راحتی زندگتون هستین یه تکونی به خودتون بدین و با ایجاد کمی تغییرات به استقبال اتفاق ها و چالش های جدید برین. درسته بیرون اومدن از دایره ی راحتی خیلی سخته اما شما به عنوان یه آدم رنگی حتما از پسش بر میاین و میتونین شرایط رو مدیریت کنین و حتی دوباره به دایره ی راحتی خودتون برگردین.

3 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آکادمی سو
  ۳ مرداد ۱۳۹۸

  همین دیشب، که یک سفر کاری به لواسان رفتیم. در مسیر رفت و برگشت، جاده ی پر پیچ و خم و خطرناکی را در تاریکی طی کردیم…

  در حادثه ای، خطر واژگون شدن اتومبیلمان را از سر گذراندیم.
  اما این ها باعث نشد که سرد بشیم. برعکس، الان، عطش داریم که باز به جاده بزنیم و خطر را تجربه کنیم.
 2. S.T
  ۳ مرداد ۱۳۹۸

  آخرین باری که از دایره راحتی‌م بیرون اومدم،زمستون بود
  شاید اسفند ماه
  خوب یادمه که دوشنبه و سه شنبه بودن
  تکالیف خیلی زیاد درسی و امتحان‌های زیاد
  شب خیلی دیر خوابیدم و صبح هم زود بیدار شدم چون باید میرفتم مدرسه…
  کاملا به هم ریخته بودم،اما تونستم از پسش بر بیام!
 3. نرگس
  ۳ مرداد ۱۳۹۸

  من تازه از دایره راحتی بیرون اومدم کلا از ی خونه دیگه اومدم به خونه دیگه.موقع رانندگی بابام داشت مسیر خونه قبیلمونو میرفت اشتباهی???
 4. زهرا
  ۳ مرداد ۱۳۹۸

  برای کنکور بود که از دایره راحتیم اومدم بیرون و خیلی از کار هایی رو انجام دادم که هیچوقت هیچوقت فکر نمیکردم من اونقددررر توانا باشم.حالا درسته که به رشته دلخواهم نمیرسم حسرتی هم نمیخورم چون از توانایی هام استفاده کردم و فکر میکنم این خودش به نوعی موفقیتهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...