چالش رنگی 3 بهمن – روز لازانیا - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳ بهمن – روز لازانیا

چالش رنگی ۳ بهمن – روز لازانیا

یکی از غذاهای خوشمزه که اغلب آدم ها اون رو دوست دارن لازانیا هست. واقعا ساده و آسون درست میشه و خیلی هم خوشمزه است. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده نهار یا شام امروز رو لازانیا در نظر بگیرین و خودتون دست به کار بشین و آستین ها رو بالا بزنین، برین توی آشپزخونه با کلی عشق و انرژی مثبت شروع کنین به درست کردن این غذای خوشمزه.

star2

امروز میتونید کمی در اینترنت در مورد شیوه های مختلف درست کردن و سرو لازانیا جست و جو کنین و عکس های مختلف رو ببینین و در نهایت تصمیمتون رو بگیرین که چه مدلی میخواین درست کنین. میتونین لازانیای لقمه ای درست کنین بعد اون رو پر از پنیر پیتزا و پنیر پارمزان کنین و با سس میل کنین. یادتون باشه لازانیاتون رو در یه بشقاب قشنگ سرو کنین و بعد با یه برگ نعناع تازه او رو تزیین کنین  و کنار بشقاب با ترکیب سس سفید و قرمز یه گل خوشگل درست کنین یا در کنار بشقاب یه برش لیمو ترش بذارین و در نهایت از بشقاب هیجان انگیزتون عکس بگیرین برای ثبت در تاریخ 🙂

star2

یه کار هیجان انگیز دیگه این هست که موقع خوردن این غذای خوشمزه در کنار خانواده یه موسیقی بی کلام و آروم بذارین و از غذا و موسیقی لذت ببرین و پر از حس خوب بشین. اصلا شاید غذای امروز اینقدر بهتون بچسبه و همه ازش استقبال کنن که تصمیم بگیرین یک روز در هفته رو روز لازانیا اعلام کنین.

3 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...