چالش رنگی 28 شهریور – روز بلند بلند آواز خوندن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۸ شهریور – روز بلند بلند آواز خوندن

چالش رنگی ۲۸ شهریور – روز بلند بلند آواز خوندن

امروز از خواب که بیدار شدی یه چایی ولرم بخور که صدات گرم بشه بعد شروع کن به خوندن شعرهایی که دوسشون داری و باهاشون خاطره داری، دیدی بعضی از آهنگ ها تا پخش میشن خاطره ی خاصی رو در ذهنت میارن و یهو دلت میره به اون لحظه ای که مثلا دفعه ی اول اون آهنگ رو گوش دادی حالا برو سراغ همون آهنگ های خاص که دلت رو شاد و لبت رو خندون میکنن، همون ها رو انتخاب کن و بلند بلند بخون. مهم نیست صدات خوبه یا خوب نیست مهم اینه که امروز خجالت رو بذاری کنار و روی اعتماد به نفست کار کنی و خودت باعث حال خوب خودت بشی. ممکنه اولش یه کم برات سخت باشه، شعر ها یادت بره یا حس کنی بد میخونی اما کم کم با کمی تمرین اوضاع بهتر میشه. پس از خودت نا امید نشو و سعی کن برای ادامه ی این راه خودت رو تشویق کنی.

heart3

اصلا امروز در دنیای خودت زندگی کن و به هیچ کس و هیچ چیزی فکر نکن، فقط با خودت خوش باش. پنجره های خونه رو باز کن و پرده ها رو کنار بکش و بعد برای خودت توی خونه بچرخ و برقص و بلند بلند آواز بخون. 

heart3

پیشنهاد رنگی رنگی اینه که توی همچین روز خاصی یه لباس رنگی رنگی و جذاب هم بپوش. از خودت و حال خوشت توی خونه عکس و فیلم بگیر برای ثبت در تاریخ.

28

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...