چالش رنگی 28 دی – روز ازت متشکرم - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۸ دی – روز ازت متشکرم

چالش رنگی ۲۸ دی – روز ازت متشکرم

اینکه آدم بتونه از دیگران تشکر کنه یک موهبت هست، اگر شما خیلی راحت واسه کارهای کوچیک یا بزرگ دیگران ازشون تشکر میکنین این موضوع نشون دهنده ی قلب مهربونتون هست. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز برای تک تک آدم هایی که در روز باهاشون ارتباط دارین یه یادداشت تشکر و قدردانی بنویسین و بهشون بگین متشکرم و یادداشت مربوط به هر کس رو بهش بدین.

heart1

از عزیزانتون شروع کنین و بعد برسین به دایره دوستانتون و بعد از اون کسایی که ممکنه امروز برای اولین بار ببینیدشون، مثلا «یه تشکر بابت لبخند زیبای روی صورت» بنویسین و اون رو بدین به اولین نفری که در مترو یا اتوبوس دیدین که در حال خودشه و لبخند به لب داره 🙂

heart1

اینجوری امروز شما کلی حال خوب و لبخند بین اطرافیانتون پخش میکنین. کسایی که یادداشت رو میگیرن و با تعجب تای کاغذ رو باز میکنن و بعد میبینن شما حواستون به جزییات حتی کوچیک هم هست و بابتش ازشون تشکر و قدردانی کردین. شاید این کار شما تلنگری بشه برای دیگران، تا یادشون بیاد کار خوبشون بدون جواب نمیمونه و در این دنیا یه نفر هست که بابتش ازشون تشکر کنه، یا اینکه مثلا تلنگری میشه که اون ها هم فردا همین حال خوب رو به عزیزانشون و دوستانشون هدیه بدن.

heart1

در واقع میتونیم بگیم شما دو تا راه برای ادامه ی زندگیتون دارین. اول اینکه یه جا بشینین، از عالم و آدم توقع کارهای متنوع داشته باشین، همیشه غر بزنین و در نهایت هم هیچ کس کاری رو با رغبت براتون انجام نده؛ دوم اینکه همیشه لبخند بزنین و بابت کارهای کوچیک و بزرگ دیگران که حتی وظیفه شون هست هم ازشون تشکر کنین و در نهایت دیگران با جون و دل براتون کار انجام بدن.

انتخاب با خودتونه، کدوم راه رو بیشتر دوست دارین؟

28

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...