چالش رنگی 26 فروردین – روز ماشین زمان - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ فروردین – روز ماشین زمان

چالش رنگی ۲۶ فروردین – روز ماشین زمان

تا حالا شده توی یه جاهایی از زندگی آرزو کرده باشین که کاش ماشین زمان وجود داشت؟ به نظر هیجان انگیز میاد اگه میتونستیم روزهای سخت و بد و تلخ رو بزنیم برند جلو تا رد بشن و تموم بشن یا مثلا وقتی سر یه دوراهی یکی رو انتخاب میکنیم و نتیجه اونی نمیشه که میخوایم میتونستیم زمان رو به عقب برگردونیم تا دوباره انتخاب کنیم. یا روزهای شادی و خوشحالی و خوب رو میزدیم عقب تا دوباره و دوباره و دوباره تکرار بشن. امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده در مورد ماشین زمان فکر کنین و یه لیست از اتفاق ها و کارهایی رو بنویسین که دوست داشتین چند باره تکرار بشن یا امکان تغییرشون رو داشتین. قطعا زندگی با همچین ماشینی خیلی متفاوت از چیزی که الان هست میشد.

star1

 اگه ماشین زمان وجود داشت شما دوست داشتین به آینده برین یا به گذشته برگردین؟ تا حالا به این فکر کردین که کیفیت زندگی آدم ها با همچین اختراعی چطور میشد؟ چیزی که الان مهمه اینه که فعلا همچین ماشینی وجود نداره پس بهتره قدر زندگی و لحظه های زندگی رو بدونیم چون فعلا امکان عقب یا جلو بردن اون ها رو نداریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. المیرا
    ۲۶ فروردین ۱۳۹۹

    به قول معروف گذشته؛گذشته!آینده هم که هنوز نیومده !! پس به قول شما در لحظه و حال زندگی کن و طوری زندگی کن که حسرت و پشیمونی نداشته باشه ، اینطوری اصلا نیازی به ماشین زمان هم نیست ! ^_^ ۰_+
    و ممنون متنتون خیلی مفید بودارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...