چالش رنگی 26 اسفند – روز سفره هفت سین - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ اسفند – روز سفره هفت سین

چالش رنگی ۲۶ اسفند – روز سفره هفت سین

دیگه شماره معکوس برای اومدن بهار و عید نوروز شروع شده. اگر تا پارسال همه ی کارهاتون مربوط به سفره هفت سین رو در دقیقه ی نود، عجله ای و بدو بدو انجام می دادین رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امسال کمی زرنگ تر و فعال تر باشین و امروز با نام خدا و کلی انرژی مثبت و حال خوب سفره ی هفت سین خونتون رو بچینین و ببینین که چه چیزهایی کم و کسر دارین و چه کارهایی برای جذاب تر شدن سفره ی هفت سین می تونین انجام بدین. کم و کسری ها رو هم امروز تهیه کنین و بعد با خیال راحت هر روز به سفرتون نگاه کنین تا روز موعود برسه.

star1

سعی کنید در سفره ی هفت سین تون از رنگ های شاد استفاده کنین اینجوری نگاه کردن بهش باعث انتقال انرژی مثبت و حال خوب میشه. یادتون باشه حتما از سفره ی هفت سین تکمیل شدتون عکس بگیرین تا برای دوستانتون و اعضای خانوادتون بفرستین و بهشون در زمینه ی چیدن سفره ی هفت سین ایده بدین.

star1

امروز بهتره کمی در اینترنت در مورد فلسفه ی هر کدوم از موارد سفره ی هفت سین جست و جو کنین و ببینین دلیل حضور هر کدوم از سین های هفت سین چیه. اگر به چیز عجیب و جالبی برخوردین می تونین اون رو با اعضای خانواده یا دوستانتون به اشتراک بذارین.

26

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...