چالش رنگی 26 بهمن – روز مامان رو ببوس - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۶ بهمن – روز مامان رو ببوس

چالش رنگی ۲۶ بهمن – روز مامان رو ببوس

شما چقدر حواستون به مامانتون هست؟ تا حالا دقت کردین که گاهی خواسته یا ناخواسته دل این فرشته های بدون بال رو شکستیم و گاهی اون ها حتی در موردش با ما حرف نزدن؟ امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده به مامانتون بگین که چقدر دوسش دارین و چقدر خوشبخت هستین که همچین مامانی در زندگیتون دارین و بخاطر همه ی دل شکستن ها ازش عذر خواهی کنین، در نهایت دستاتون رو دور مامانتون حلقه کنین و ببوسینش.

star2

امروز توی خونه راه برین و با دلیل و بی دلیل مامانتون رو ببوسین، چه اشکالی داره امروز از نظر بقیه کمی لوس باشین؟! حتی اگر ازدواج کردین و مستقل شدین حتما برای امروز برنامه ریزی کنین و به مادرتون سر بزنین.

star2

یادتون باشه اگر هزار بار هم دست مامانتون رو ببوسین و دورش بچرخین باز هم نمیتونین زحمت هایی که برای بزرگ کردن شما کشیده رو جبران بکنین. البته این رو زمانی متوجه می شین که خودتون بچه دار بشین و با سختی های بزرگ کردن بچه با جون و دل آشنا بشین.

star2

یادتون باشه زندگی خیلی کوتاه هست و باید قدرش رو بدونیم و عشق و دوست داشتن مون رو همه جا پخش کنیم. رنگی رنگی امیدوار هست که شما این موضوع رو دیر متوجه نشین.

با این چالش بهتره که یادی هم از مامان هایی بکنیم که دیگه بین ما نیستن، میتونین با پخش کردن شیرینی و شکلات یا رفتن به مزارشون یادی ازشون بکنین.

26 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...