چالش رنگی 24 دی – روز من خوشحال هستم - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۴ دی – روز من خوشحال هستم

چالش رنگی ۲۴ دی – روز من خوشحال هستم

خوشحالی یک حس خیلی خوب هست که وقتی تجربه میشه یه شیرینی ته همه ی اتفاق های زندگیت بوجود میاره و ناخودآگاه همیشه روی لب هات یه لبخنده بزرگ میشینه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز کاغذ و خودکار آماده کنین و بنویسین «از نظر شما خوشحالی یعنی چی و چطور میتونین بهش برسین؟» بعد در مورد چیزهایی که نوشتین خوب فکر کنین و ببینین کدوم یکی از اون ها در کنترل خودتون هست و در نهایت همه ی سعی تون رو بکنین تا این حس خوب رو به زندگی تون بیارین.

heart2

یادتون باشه احساس خوب رو خودتون باید ایجاد کنین. هیچ کسی یه بغل خوشحالی بی دلیل به شما تحویل نمیده. در واقع یک باور هست که شما باید خودتون با همه ی وجود اون رو حس کنین و بعد بین اطرافیانتون هم پخش کنین. اجازه بدین تصور دیگران در مورد شما در اولین لحظه، شادی و سرخوشی همیشگی باشه.  این چالش رو میتونین با دوستانتون هم در میون بذارین و از اون ها هم بخواین دلایل خوشحالیشون رو بنویسن شاید جواب های اون ها یه تلنگر باشه.

heart2

برای خوشحال بودن دنبال دلایل بزرگ و عجیب و غریب و چیزی شبیه معجزه نباشین همین که سلامت هستین و عزیزان تون رو با لبخند اطرافتون میبینین میتونه اولین دلیل برای شادی باشه:)

24

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...