چالش رنگی 23 بهمن – روز گوشت نخوردن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۳ بهمن – روز گوشت نخوردن

چالش رنگی ۲۳ بهمن – روز گوشت نخوردن

آیا میدونید دسته ای از آدم ها گیاه خوار هستن و کلا گوشت نمیخورن؟ رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز هم شما جز این دسته از افراد باشین. یادتون باشه بهتره که مصرف گوشت رو کنترل کنین و مثلا یه روز در هفته کلا گوشت مصرف نکنین. شاید اولش براتون سخت باشه و ندونین بدون گوشت چه غذایی درست کنین اما کم کم دستتون راه میفته و میتونین در برنامه ی غذایی تون گوشت قرمز رو محدود کنین و یا پروتئین گیاهی رو جایگزین اون کنین. مثلا میتونین در اینترنت کمی در مورد غذاهای بدون گوشت جستجو کنین و کلی دستور و غذای خوشمزه پیدا کنین و اون ها رو در برنامه ی غذاییتون قرار بدین.

star1

موضوع خیلی مهم در مورد حذف گوشت اینه که بهتره ظاهر غذاتون رو دست کم نگیرین و ظرف غذاتون رو تزیین کنین و از سبزیجات خام یا نیمه پخته در کنار غذاتون استفاده کنین. اینجوری هم بشقاب غذاتون هیجان انگیز میشه و هم اینکه نبود گوشت به چشمتون نمیاد و میتونین با اشتها غذاتون رو بخورین.

star1

راستی یادتون باشه اگه دستور غذای جدیدی پیدا کردین که خوب بود و خوشتون اومد اون رو برای دوستان و اعضای خانواده هم بفرستین تا اون ها هم بتونن یه روز در هفته رو بدون گوشت بگذرونن.

23 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...