چالش رنگی 22 بهمن – روز امروز 3 نفر رو خوشحال کنین، حتی در حد خیلی کم - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۲ بهمن – روز امروز ۳ نفر رو خوشحال کنین، حتی در حد خیلی کم

چالش رنگی ۲۲ بهمن – روز امروز ۳ نفر رو خوشحال کنین، حتی در حد خیلی کم

برای خوشحال کردن دیگران اصلا نیاز نیست کار عجیب و غریب یا پر هزینه انجام بدین، در دنیا هزار و یک کار کوچیک هست که میشه انجام داد و باعث خوشحالی دیگران شد. در دنیا هزار و یک دلیل خوشحالی وجود داره که شما می تونین باعث یکی از اون ها باشین فقط کافیه که از ته دلتون بخواین و از ته قلبتون دوست داشته باشین دیگران رو خوشحال کنین.

star2

لطفا دایره ی خوشحال کردن دیگران رو بزرگ انتخاب کنین و از مرز اعضای خانواده و دوستانتون بگذرین و حتی به غریبه ها هم فکر کنین. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز سه نفر رو انتخاب کنین و با پخش کردن مهربونی به سمت اون ها خوشحالشون کنین و لبخند روی لب هاشون بیارین. شما به عنوان یه آدم رنگی این توانایی رو دارین، فقط کافیه سعی کنین و از قدرت کلمات و لبخندتون استفاده کنین.

star2

یادتون باشه دنیا با مهربونی و خوشحالی و لبخند خیلی قشنگ تر میشه و دل آدم ها به همین موضوع گرم و خوش میشه و انرژی ادامه ی راه و زندگی فقط همین هاست. پس تا جایی که در توانتون هست دریغش نکنین. در ضمن خوشحال کردن دیگران و آوردن لبخند روی لب اون ها باعث میشه یه حجم زیادی از حال خوب و انرژی مثبت به سمت خودتون بیاد و احساس بهتری نسبت به خودتون داشته باشین.

 22 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...