چالش رنگی 21 شهریور – روز قصه های فانتزی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۱ شهریور – روز قصه های فانتزی

چالش رنگی ۲۱ شهریور – روز قصه های فانتزی

اگر اهل فیلم  و کتاب های فانتزی باشین احتمالا یا فیلم و یا کتاب هایی مثل «چارلی و کارخانه شکلات سازی» و یا «غول بزرگ مهربان» رو دیدین.

امروز تولد رولد دال خالق کلی قصه فانتزی هست که از روی بعضی از قصه های اون فیلم سینمایی ساخته شده و بعضی از اون ها توی دنیا به شدت معروف و مشهور هستن.به همین دلیل هم امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده سراغ فیلم و کتاب های فانتزی برین. یه کتاب و یا فیلم فانتزی تهیه کنین و خودتون رو در داستان پر از شگفتی اون غرق کنین.

star3

برای داشتن یه روز متفاوت لازم نیست کارها و برنامه های عجیب و غریب داشته باشین، گاهی خیلی ساده با یه ظرف خوراکی و یه فیلم فانتزی میتونین یه دلیل شادی برای روز کسل کننده و معمولی تون بسازین. با اینکار علاوه بر اینکه سر خودتون رو گرم میکنین، میتونین از بقیه ی اعضای خانواده هم بخواین همراه شما بشن و اون ها هم مثل شما از دیدن فیلم لذت ببرن.

یادتون باشه اگر از این مدل فیلم و یا کتاب ها لذت بردین، به دوستان تون هم معرفی کنین، حتی شاید اون ها هم در مقابل پیشنهادهای هیجان انگیزی برای شما داشته باشن.

21

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. سپیده بانو
    ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

    ماتیلدا که به عنوان یکی از بهترین شاهکارهای رولد دال هست رو به همه پیشنهاد میکنم همه سنین و اقایون و خانوم ها دست همه جور آدم دیدم کتاب رو. چارلی و آسانسور شیشه ای کال تشپ انگشت جادویی خانواده اقای ابله غول بزرگ مهربان و…..ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...