چالش رنگی 21 بهمن – روز آهنگ پاپ - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۱ بهمن – روز آهنگ پاپ

چالش رنگی ۲۱ بهمن – روز آهنگ پاپ

امروز بهتره که یه سر به اینترنت و جدول رتبه بندی آهنگ های پاپ ایرانی و خارجی بزنین. میدونین که موسیقی پاپ عامه پسندترین و منعطف نرین مدل موسیقی هست؟!

star2

برای یه مدتی مجموعه آهنگ هایی که گوش میدین رو تغییر بدین و آهنگ های جدید و به روزتری گوش بدین. مثلا وقت هایی که از خونه بیرون میرین هندزفری هاتون رو در گوشتون بذارین و مجموعه آهنگ های پاپ رو انتخاب کنین و راه برین و آدم ها رو نگاه کنین و آهنگ گوش بدین و توی دنیای خودتون غرق بشین. یا اگر کسی رو توی خیابون دیدین که هندزفری توی گوشش هست سعی کنین حدس بزنین که چه آهنگی گوش میده یا از چه آهنگی خوشش میاد. بازی دیگه ای که میتونین انجام بدین اینه که با شروع موسیقی یک آهنگ حدس بزنین چه خواننده ای و کدوم شعر رو قراره الان بخونه. این بازی باعث میشه که ذهنتون فعال باشه و به جای فکر کردن به مشکلات و دغدغه ها کاملا به موسیقی فکر کنین.

star1

پیشنهاد امروز رنگی رنگی اینه که در چنین روزهایی یه بسته آبنبات میوه ای توی جیبتون بذارین و یکی یکی طعم های مختلف رو گوشه ی لپتون بذارین و اون ها رو مزه مزه کنین و ببینین کدوم رنگ و کدوم طعم آبنبات به کدوم آهنگ میاد 🙂 امروز سعی کنین از بین آهنگ های جدیدتون اونایی که خوب هستن رو به دوستان و اعضای خانواده تون هم معرفی کنین و از اون ها هم بخواین آهنگ های دوست داشتنی خودشون رو برای شما بفرستن. اینجوری با سلیقه ی اون ها هم آشنا می شین.

21 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...