چالش رنگی 19 دی – روز بازی های چند نفره - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۹ دی – روز بازی های چند نفره

چالش رنگی ۱۹ دی – روز بازی های چند نفره

این روزها توی مهمونی ها اغلب همه سرشون به گوشیشون گرمه و خیلی کمتر از قبل باهم حرف میزنن. اما امروز شما نباید اجازه بدین مثه روزهای قبل بگذره. شما به عنوان یه آدم رنگی رنگی وظیفه دارین که امروز رو پر از بازی های چند نفره و خنده های از ته دل بکنین! مهم نیست چند سالتونه و آدم های توی مهمونی چند سالشونه مهم اینه که همه یک کودک درون دارن و قطعا از پیشنهاد بازی های گروهی استقبال میکنن و خوششون میاد.

star1

اول از همه گوشی ها رو جمع کنین و بعد بازی رو شروع کنین. شما امروز مسئول پروژه ی تزریق شادی به همه ی آدم های اطرافتون هستین. ممکنه اولش همه خجالت بکشن و یخشون باز نشده باشه اما قطعا بعد از چند دور، بازی گرم و پر از هیحان و پر از خنده میشه.

دو گروه چند نفره تشکیل بدین و از بازی پانتومیم شروع کنین. از جملات خنده دار شروع کنین تا کم کم یخ گروه باز بشه و باهاتون هم قدم بشن. خیلی زود میبینین که کسی سراغی از گوشیش نمیگیره و صدای خنده ها بلند میشه.

star1

شما امروز رهبر گروه هستید، مگه قراره چقدر عمر کنیم؟! امروز بهترین فرصته که با رهبری شما به همه خوش بگذره.

اگر یه کم فکر کنین کلی بازی گروهی باحال توی ذهنتون میاد. بازی هایی که بعضی از اون ها در حال فراموشی هستنن. بازی دومی که ما بهتون پیشنهاد میدیم بازی اسم و فامیل هست. اولا همه اون رو بلد هستن و آسونه و دوما به همه خوش میگذره و جز کاغذ و خودکار امکانات خاصی لازم ندارین. وسط های بازی برای ایجاد هیجان ناشیانه به طوری که همه متوجه بشن کمی از روی دست بغل دستی تقلب کنین و اجازه بدین رقباتون جیغ بزنن که قبول نیست تو تقلب کردی!!!

star1

و در نهایت با تلاش شما خاطره ی یک روز خوب و پر از خاطره در ذهن همه ثبت میشه.

19

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...