چالش رنگی 18 مهر – روز گل سر ممنوع - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۸ مهر – روز گل سر ممنوع

چالش رنگی ۱۸ مهر – روز گل سر ممنوع

شما چقدر حواستون به موهاتون و سلامتی اون ها هست؟ آیا به غیر از شامپو  یا نرم کننده مواد تقویتی یا حتی روغن خاصی به موهاتون می زنین؟ آیا می دونستین یکی از عادت های بد که به شدت به موها صدمه می زنه بستن دائم موها با کلیپس یا کش یا گل سر هست؟

star2

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز رو برای خودتون روز گل سر ممنوع اعلام کنین و سراغ هیچ گل سر یا کلیپسی نرین. بذارید موهاتون آزاد و رها باشند و دورتون بریزن. شاید اولش یه کم براتون سخت باشه چون همیشه عادت کردین که بسته باشه اما امروز بهتره کمی به سلامتی و زیبایی موهاتون هم فکر کنین. میتونین حتی این کار رو به دوستان، مادر یا خواهرتون هم پیشنهاد بدین و امروز همگی موهاتون رو رها کنین و بذارین همون شکلی که دوست دارن باشن. قطعا نبستن موها هم جذابیت خاص خودش رو داره.

star2

راستی یکی از چیزهای خیلی مهم که در مورد مراقبت از موها گفته میشه اینه که شب ها قبل از خواب حتما موهاتون رو شونه کنین و کمی پوست سرتون رو ماساژ بدین. یا حتی قبل از حموم رفتن با روغن زیتون یا هر روغن دیگه ای که فکر می کنین مناسب هست موهاتون رو چرب کنین و هر از چند گاهی کمی از قد موهاتون رو قیچی کنین.

18

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...