چالش رنگی 18 دی – روز انجام دادن یک کار جدید - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۸ دی – روز انجام دادن یک کار جدید

چالش رنگی ۱۸ دی – روز انجام دادن یک کار جدید

اگر همه ی عمرمون ما دنبال یاد گرفتن کار جدیدی باشیم بازم کلی چیز جدید و جذاب باقی میمونه که ما اون ها رو بلد نیستیم و حتی اسمشون رو هم نشنیدیم.

heart2

رنگی رنگی در چالش رنگی امروز بهتون پیشنهاد میده که امروز برید سراغ کارها و حرف ها و چیزهایی که خیلی وقته دلتون میخواد اون ها رو یاد بگیرین اما فرصت یا شرایطش رو ندارین. شاید بهتر باشه یه لیست از کارهای دوست داشتنی که دوست دارین یاد بگیرین تهیه کنین و علایقتون رو به طور کامل بررسی کنین و اولویت ها رو مشخص کنین.

heart2

یکی از مهم ترین چیزهایی که در این دنیا هر کسی باید اونو بلد باشه اینه که خودش باعث حال خوب و خوشحالی خودش بشه و برای شادی دنبال دلایل بزرگ نباشه. خب اگر شما این مهارت رو در زندگیتون دارین که خدا رو شکر، اما اگر توانایی ایجاد حال خوب از اتفاق های کوچیک رو ندارین امروز وقتشه که این کار مهم و جدید رو یاد بگیرین. برای این کار اولین قدم لازمه که به خودتون احترام بذارین و خودتون رو دوست داشته باشین و بدونین که شما مهم ترین آدم زندگی خودتون هستین. بعد از دونستن این اصل کم کم میتونین قدم های بیشتر بردارین و جلو برین. اینکه مثلا گاهی بدون دلیل خاصی پروژه خوشحال سازی اجرا کنین و هدیه های کوچیک و بزرگ بی دلیل بخرین. یادگرفتن کارهای جدید هم میتونه بخشی از این پروژه خوشحالسازی خودتون باشه.

18

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...