چالش رنگی 17 مهر – روز تشکر از آقای پستچی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۷ مهر – روز تشکر از آقای پستچی

چالش رنگی ۱۷ مهر – روز تشکر از آقای پستچی

تا حالا شده مثلا خونه از همه جا بی خبر نشسته باشین یهویی ببینین صدای زنگ آیفون میاد و با تعجب از اینکه این موقع روز کی میتونه باشه برین پای آیفون و طرف مقابل اسمتون رو بپرسه و بهتون بگه: «بسته دارین لطفا تشریف بیارین پایین!» این سرخوشانه ترین خبری هست که ممکنه پای آیفون به آدم بدن. در این لحظه ها دوتا پا دارین دوتا پای دیگه قرض میکنین، میپرین جلوی در و در راه با خودتون فکر میکنین که بسته چی میتونه باشه آیا اینترنتی چیزی سفارش دادین؟ شاید هم یه دوست براتون چیزی فرستاده، خلاصه تا میرسین جلوی در، دلتون آب میشه و با دقت کادر مورد نظر آقای پستچی رو امضا میکنین و بعد بسته رو میگیرین و میرید داخل خونه.

heart3

یادتون باشه امروز اگر این صحنه ها واسه تون اتفاق افتاد از آقای پستچی بیشتر از قبل تشکر کنین بهش روزشون رو تبریک بگین، بگین حواستون به زحمت هاشون هست. خوشحال کردن دیگران عجیب و غریب نیست گاهی با یه لبخند از سر قدردانی میتونین دیگران رو خوشحال کنین. ممکنه با خودتون بگین چرا تشکر کنم این شغل اون شخص هست و عملا داره وظیفه اش رو انجام میده اما باید بهتون بگیم با این کار شما باعث میشین آقای پستچی دلگرم به مهربونی و قدردانی شما بشه و بقیه روزش رو با انرژی بیشتری کار کنه، شاید بعد ها یه نفر هم از شما همین قدر صمیمانه و خوب بابت کاری که وظیفتون هست تشکر کنه و باعث دلگرمی شما بشه. پس تا میتونین مهربونی رو توی دنیای اطرافتون پخش کنین و مطمئن باشین این مهربونی از یه طرف دیگه دوباره به خودتون برمیگرده.

heart3

راستی ما هم همیشه روی بسته های ارسالی مون مینویسیم خسته نباشی آقای پستچی! تا اینجوری ازشون تشکر کرده باشیم 🙂

17

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. فریماه
    ۱۷ مهر ۱۳۹۸

    سلام رنگی رنگی جان عزیز خداقوت بهت با این همه انرژید های خوبت من عاشق محصولات و سایتتم باور کن هر روز چک میکنم مطالب سایت رو و لذت میبرم
    ولی کاشکی برا برنامه های مذهبی هم یه برنامه ای داشتین تا ما استفاده کنیم و ایده بگیریم از کارای قشنگت
    تشکر رنگی رنگی من رو بپذیر رنگی رنگی جانارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...