چالش رنگی 16 اسفند – روز پنیر - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۶ اسفند – روز پنیر

چالش رنگی ۱۶ اسفند – روز پنیر

امروز روز تحویل گرفتن خودتونه! اگر از خونه بیرون رفتین یه سر به یه سوپر مارکت نزدیک خونه و چند مدل پنیر جذاب و خوشگل و رنگارنگ بخرین. از اون پنیر هایی که توی کارتون ها قبلنا میدیدیم. خوبی پنیر اینه که توی هر سه وعده ی غذایی میتونین ازش استفاده کنین، یا گرم و روی غذا بریزین، یا سرد با نون و یا حتی در دسر.

heart2

امروز رنگی رنگی بهتون چند تا پیشنهاد خوشمزه میده، اولیش این که برای خودتون یه موسیقی خوشگل بذارین و بعد شروع کنین به پخت یه چیزکیک. اگر تا حالا درست نکردین میتونین دستورش رو از اینترنت پیدا کنین. خیلی راحته و حتما از پسش بر میاین. طعم شوری پنیر و شیرینی شکر و خامه کنار همدیگه عالیه.

heart2

پیشنهاد دوم رنگی رنگی اینه که امروز پنیر صبحانه درست کنین که دستور اون رو هم میتونین از اینترنت پیدا کنین. و مثلا به عنوان صبحانه یا عصرانه پنیر خانگی با گردو و چایی شیرین آماده کنین. یادتون باشه هر کدوم از پیشنهاد ها رو اجرا کردین از نتیجه ی کار برای ثبت در آرشیوتون عکس بگیرین و برای دوستان یا اعضای خانواده هم عکس ها رو به همراه دستور کار بفرستین. شاید بقیه با دیدن عکس های شما دلشون بخواد این کارها رو امتحان کنن.

heart2

این کارها فقط واسه اینه که شما حال دلتون خوب بشه و میتونه بهونه ای باشه که از شر فکر ها و دغدغه های هر روزه نجات پیدا کنین و غرق بشین در معجزات آشپزخونه.

16

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. پرنیا
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

    سلام رنگی جون. حالا این پنیرا(ازین حفره دارای اسفنجی) از کجا گیر بیاریم؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...