چالش رنگی 12 آذر – روز کمک به یک دوست با معلولیت جسمی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۲ آذر – روز کمک به یک دوست با معلولیت جسمی

چالش رنگی ۱۲ آذر – روز کمک به یک دوست با معلولیت جسمی

توی دوستان و اطرافیانتون کسی هست که معلولیت جسمی داشته باشه؟ تا حالا با این افراد از نزدیک برخورد داشتین؟ چیزی که مهمه اینه که این معلولیت نباید مانع پیشرفت و عدم اعتماد به نفس فرد بشه. امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده کمی در مورد زوایای مختلف شخصیت و زندگی یه فرد با معلولیت جسمی دقت کنین، چیزی که قطعا شما هم متوجه میشین اینه که این افراد از دلسوزی بی مورد و الکی خوششون نمیاد و دوست دارن دیگران به جای دیدن ضعف جسمی شون توانایی ها و قسمت های دیگه وجودشون رو ببینن. پس حتما این مورد رو در نظر بگیرین.

heart2

حالا به عنوان یه آدم رنگی امروز یه کار کوچیک انجام بدین تا یه گام در جهت خوشحالی یه فرد با معلولیت جسمی بردارین. میتونین یه هدیه ی کوچیک بخرین یا اینکه با هم قرار بذارین و بیرون برین و یه روز شاد و خوشحال رو کنار هم سپری کنین.

heart2

کار دیگه ای که میتونین برای امروز انجام بدین اینه که دوستانتون رو بسیج کنین و یه گروه چند نفره بشین و همه با هم به یه مرکز نگهداری از افراد با معلولیت جسمی برین و میتونین براشون شیرینی یا میوه بخرین یا یه سری هدیه ی کوچیک یا گل. خلاصه اینکه با توجه به موقعیتی که دارین هزار و یک کار میتونین انجام بدین تا بدون ایجاد حس بد در اونها، دل این آدم ها رو شاد کنین.

12 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...