چالش رنگی 1 تیر – روز برنامه ریزی برای تابستون شاد - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱ تیر – روز برنامه ریزی برای تابستون شاد

چالش رنگی ۱ تیر – روز برنامه ریزی برای تابستون شاد

هوراااا …رسیدیم به اول تابستون، حالا وقت یه برنامه ریزی خوبه واسه اینکه تابستون رو بترکونیم. شاید الان که روز اول هست با خودتون بگید اوووه هنوز کلی وقت هست، اما باید بهتون بگیم از همین روز اول باید برنامه ریزی رو شروع کنین وگرنه یهو به خودتون میاین و میبینین نیمی از روزهای تابستون تموم شده و شما کاری جز استراحت نکردین. درسته استراحت هم لازمه ی این روزهای گرم هست اما بهتره یه برنامه ی جذاب تر واسه خودتون در نظر بگیرین و حالا اون وسط ها هم کمی استراحت کنین.

star1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده یه کاغذ و یه خودکار بردارین و تصورات خودتون از تابستون رو بنویسین. اصلا مهم نیست چند تا از اون ها امکان پذیر هستن و چند تا از اون ها شاید توی خواب اتفاق بیفتن. مهم اینه که شما امروز شروع کنین به نوشتن کارها و آرزو ها و برنامه های کوچیک و بزرگی که برای تابستون تون دارین و بعد برای اون قسمتی که تحت کنترلتون هست برنامه ریز کنین. یه برنامه ی شاد و هیجان انگیز که امسال تابستون رو براتون خاطره انگیز و فوق العاده کنه.

star1

واسه آسون تر شدن کار هدف اصلی این تابستون رو بذارین خوشحالی و شادی، اون وقت میتونین راحت تر پیش برین و برنامه هایی رو واسه خودتون بوجود بیارین که خوشحال و شادتون میکنن.

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. S.T
  ۱ تیر ۱۳۹۸

  اِ،جشن آب پاشونک!خواهر و دخترعمه‌ی من امروز ظهر بدون اینکه در مورد جشن آب پاشونک چیزی بدونن آب بازی کردن،چه باحال?
 2. دخترگلی
  ۱ تیر ۱۳۹۸

  سلام رنگی رنگی .خدا قوت
  یه پیشنهاد میخوام بدم شاید خوب باشه
  میشه همین پیشنهادایی که هر روز در خصوص تقویمتون میزارین رو روز قبلش بزارین که ادم بتونه از روز قبل برنامه ریزی کنه و ایده بگیره؟
  مرسی D:
  • Kiana
   ۲ تیر ۱۳۹۸

   سلام دختر گلی(:
   تمام مناسبت های رنگی رو میتونی توی تقویم رنگی رنگی ببینی*،*ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...