چالش رنگی 1 آذر – روز دومینو - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱ آذر – روز دومینو

چالش رنگی ۱ آذر – روز دومینو

دومینو یه بازی هیجان انگیز و باحال با یه سری قطعات مستطیلی هست. روی هر کدوم از این قطعات اعدادی حک شده و یه ایده خوب برای سرگرمی تون بوجود میاره. پیشنهاد میدیم اگر روش اون رو بلد نیستین، امروز کمی در اینترنت جستجو کنین و یادبگیرین.

اما کار دیگه ای هم هست که میشه با این قطعات مستطیلی انجام داد، به این شکل که اون ها رو مثل یه قطار پشت سر هم با فاصله مناسب بچینین، بعد به اولی ضربه بزنین تا قطعات پشت سر هم و تا آخر بریزن. اگر قطار دومینوهاتون طولانی باشه چیزی شبیه موج میبینین.

star3

هر کدوم از دو روش بالا رو که انتخاب کردین، در نهایت اعضای خانواده رو بسیج کنین تا دور هم بازی کنین، اگر دومینو هم ندارین میتونین این ماه پول تو جیبی تون رو به خرید دومینو اختصاص بدین. انجام این کار به صورت گروهی و خانوادگی میتونه کلی هیجان و حال خوب توی خونه تون بیاره و شاید حداقل یک ساعتی باعث بشه اعضای خانواده رو دور هم جمع بشن و از دنیای مجازی و گوشی خارج بشن.

star3

یادتون باشه برای با هم بودن و لدت بردن از جمع عزیزانتون دنبال دلایل و اتفاق های بزرگ نباشین گاهی همین چیزهای کوچیک مثل دومینو میتونن اعضای خانواده رو دور هم جمع کنن و چی از این بهتر؟

1 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...