چالش یک هفته یادگیری زبان انگلیسی با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته یادگیری زبان انگلیسی با رنگی رنگی

چالش یک هفته یادگیری زبان انگلیسی با رنگی رنگی

یک آدم رنگی هر روز برای بهتر شدن تلاش می کنه . هر روز برای رسیدن به هدف هایش برنامه ریزی داره  . زندگی یعنی مجموعه ای از همین تلاش های کوچک روزانه :)

star1

در این بین عادت ها به کمک مان میان. اینکه یک فعالیت خوب رو به عادت تبدیل کنیم یعنی بدون اینکه نیاز باشه فکرمون درگیرش شود هر روز انجامش می دهیم و این باعث میشه تاثیر خوبش در زندگی مان دائمی شود .

star3

با همین هدف هر هفته یک چالش تعیین می کنیم . برای چالش ایده های اجرایی ساده پیشنهاد میدهیم و به عنوان یک فعالیت گروهی و مشترک آدمهای رنگی ، سعی می کنیم در طول هفته به آن پایبند باشیم.

star2

آخر هفته می تونیم به صورت شخصی تصمیم بگیریم که آیا دوست داریم این چالش رو در زندگی مون به عادت تبدیل کنیم یا نه :) به این صورت قدم های ساده ای به سمت یک زندگی رنگی و زیبا و شاد برمیداریم .

star1

چالش این هفته یادگیری زبان انگلیسی هست. میخواهیم هر روز حداقل یک فعالیت برای یادگیری زبان انگلیسی داشته باشیم. در تصویر چند پیشنهاد داریم اما می تونید با خلاقیت خودتون ایده های دیگری رو عملی کنید :)

star3

همینطور می تونید با اشتراک گذاشتن تصویر زیر دوستانتون در شبکه های اجتماعی رو به ساختن زندگی رنگی تر تشویق کنید :

یادگیری-یک-زبان-انگلیسی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مینا
  ۱۹ آبان ۱۳۹۶

  واااااااااای رنگی جونم چه چالش خوبی
  من مدت هاست میخواستم اینکارا رو انجام بدم اما به خاطر مشغله هام فراموش کردم وقتی دیدم برای این هفته این چالشو گذاشتی خیلی خوشحال شدم مرسییی
 2. آیدا
  ۲۰ آبان ۱۳۹۶

  من همین روش رو برای زبان آلمانی انجام میدم.ممنونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...