چالش رنگی 9 فروردین - روز مهربون بودن با بچه های کوچولو - رنگی رنگی

چالش رنگی ۹ فروردین – روز مهربون بودن با بچه های کوچولو

چالش رنگی ۹ فروردین – روز مهربون بودن با بچه های کوچولو

توی خانوادتون آیا بچه ی کوچیک وجود داره؟ تا حالا  شده که با دقت به دنیای ساده و پاک بچه ها نگاه کنین؟ به حرف ها و نتیجه گیری ها و استدلال های بامزشون دقت کردین؟ تا حالا پیشش امده که بخاطر حرف هایی که از بچه ها میشنوید غش غش بخندین و دلتون بخواد قورتشون بدین؟ و بعد با خودتون بگید آخه این چیزها چیه تو میگی نیم وجبی؟!

s3-

اگه یه بچه ی کوچیک در خانوادتون باشه قطعا همه ی این اتفاق هایی که گفتیم رو تجربه کردین و قطعا دنیای پاک و بی آلایش بچه ها رو از نزدیک دیدین.  رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز شما هم برگردین به کودکیتون! و پا به پای کودک درونتون شادی کنید و بالا و پایین بپرید و حسابی دل بدین به بچه هایی که اطرافتون هستند. امروز اصلا روز مهربونی با همه ی بچه کوچولوهاست.

s3-

امروز باید به همه ی بچه ها فقط عشق و عشق و عشق بدین اونم یک عشق بدون قید و شرط. عشق بدون قید و شرط یعنی اینکه برای دوست داشتنشون “اما” و “اگر” نذاریم و اون ها رو همون جوری که هستند دوست داشته باشیم.

اجازه بدین یک امروز بچه ها در کنار شما به عنوان یک آدم بزرگ بهشون خوش بگذره و کارهایی رو تجربه کنند که کنار هیچ ادم بزرگ دیگه ای نمیتونن انجامش بدن.

s3-

امروز روز ساختن خاطر های جذاب و دوست داشتنی در ذهن همه ی بچه کوچولو هاست. امروز به مدل خاص خودتون باهاشون بازی کنید و دل به دلشون بدین که حتی وقتی بزرگ شدن خاطره ی خنده ها ی از ته دل امروز رو فراموش نکنند و دوست داشته باشند در آینده یک آدمی بشند دقیقا شبیه شما، آدمی که بدون ترس وسط جمع غش غش میخنده و با بچه ها مهربونه.

photo5924748076361295997

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. faezeh
  ۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  چالش خیلیییی خوبیه ?
  لطفا اگر میشه چند ایده برای خوشحال کردن بچه های کوچیک
  و چند ایده برای هدیه برای بچه های کوچولو بذارین
  خیلی ممنون ?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...