چالش رنگی 9 اسفند - روز خانواده - رنگی رنگی

چالش رنگی ۹ اسفند – روز خانواده

چالش رنگی ۹ اسفند – روز خانواده

داشتن یه خانواده و رفت و آمد با آدم هایی که برامون عزیز هستند خیلی دل انگیز هست. امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده باعث یه دورهمی ساده بشید و اعضای خانواده رو کنار هم جمع کنید. میتونید پیشنهاد دورهمی رو خودتون بدین اصلا شاید امروز اینقدر خوش گذشت که تصمیم گرفتین ماهی یک بار خونه ی یکی از اعضای خانواده جمع بشید، بگید و بخندین و خوش بگذرونید.

star3

اصلا میتونید برای دورهمی هاتون کلی بازی گروهی مثل اسم و فامیل، پانتومیم یا بازی های دیگه در نظر بگیرید و اون زمانی که با هم هستید رو فقط بازی کنید و خوش بگذرونید.

star3

این روزها با گسترش فضای مجازی روابط واقعی خیلی کم رنگ شده اغلب اعضای خانواده رو در فضای مجازی میبینیم در نتیجه برای اصلاح این موضوع باید چند تا قدم کوچیک بردارید تا اعضای خانواده رو از فضای مجازی به فضای حقیقی منتقل کنید. مثلا همین دورهمی های کوچیک میتونه نقش خیلی بزرگی در نزدیکی اعضای خانواده داشته باشه. یادتون باشه از دورهمیتون عکس بگیرید و بعد توی گروه خانوادگیتون در فضای مجازی عکس رو ارسال کنید.

star3

امروز میتونید به اعضای خانواده تون که ایران زندگی نمی کنند هم زنگ بزنید و بهشون بگید چقدر دلتنگشون هستید و به روزی فکر می کنید که مجدد از نزدیک ببینیدشون.

9 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...