چالش رنگی 9 دی - روز شکلات داغ - رنگی رنگی

چالش رنگی ۹ دی – روز شکلات داغ

چالش رنگی ۹ دی – روز شکلات داغ

یکی از خوشمزه های گرم برای این روزهای زمستونی، نوشیدن یه فنجون شکلات داغ یا هات چاکلت دست ساز هست. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز یکی از اعضا خانواده یا دوستانتون رو به نوشیدن یه فنجون معجزه آسا و حال خوب کن هات چاکلت دعوت کنید. میتونید امروز کمی توی اینترنت در مورد انواع و اقسام هات چاکلت و فوت و فن هاش بخونید و بعد بهترینش رو انتخاب کنید و خودتون اجرا کنید.

heart2

مهم نیست تا حالا خودتون شکلات داغ درست نکردین قطعا از پس درست کردنش بر میاین. خلاصه امروز به بهانه ی نوشیدن یه فنجون شکلات داغ با دوستانتون یا اعضای خانوادتون میتونید کمی وقت بگذرونید و از هر دری حرف بزنید. خدا رو چه دیدی شاید اینقدر هات چاکلت تون خوشمزه و خوش بو و خوش طعم شد که بین اعضای خانواده و دوستان معروف شدین 🙂 امروز میتونید یه مجموعه آهنگ زمستونی هم جمع کنید و موقع درست کردن و نوشیدن شکلات داغ به اون گوش بدین و پر از حس خوب و انرژی مثبت بشید.

heart2

اگر به هر دلیلی امکان درست کردن شکلات داغ رو در خونه ندارید میتونید، اول کلی پیاده روی کنید و به مغازه ها و رفت و آمد آدم ها نگاه کنید یا اینکه در راه برگشت از سر کار یا دانشگاه یا مدرسه خودتون رو به یه کافی شاپ دعوت کنید و یه فنجون هات چاکلت برای خودتون سفارش بدین و اینجوری یه روز سرد معمولی رو به یه روز گرم و شیرین تبدیل کنید.

9 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...