چالش رنگی 8 اردیبهشت - روز رفتار کردن مثه آدم های شاد - رنگی رنگی

چالش رنگی ۸ اردیبهشت – روز رفتار کردن مثه آدم های شاد

چالش رنگی ۸ اردیبهشت – روز رفتار کردن مثه آدم های شاد

تا حالا شده از ته دلتون احساس شادی بکنید؟ یه سرخوشی بی دلیل سر تا سر وجودتونو گرفته باشه؟ قطعا همه ی ما یه روزهایی خوب و خوش هستیم و یه روزهایی رو به راه نیستیم یا مشکلات مخصوص به خودمون رو داریم. اما امروز بیایم مثه آدم های شاد رفتار کنیم. اصلا یه امروز ادای آدم های شاد و بی مشکل رو در بیاریم.

s2-

چه اشکالی داره امروز ما ادا در بیاریم؟؟ این همه روز ما خود واقعمون بودیم. حالا یه امروز اگه شاد نیستیم سعی کنیم ادای آدم های شاد و سرخوش رو در بیاریم. از صبح تا شب صدای خندمون قطع نشه. بلند بلند و غش غش بخندیم. با دلیل و بی دلیل بخندیم. توی خیابون، مترو، اتوبوس و هر جایی که هستیم هدفون توی گوشیمون بذاریم و آهنگ های شیش و هشت و شاد گوش کنیم. به همه سلام کنیم و با یه لبخند دلبر بگیم روز بهاریتون به خیر و خوشی. اصلا بیخود نیست اسم این ماه اردیبهشته یعنی یه سرخوشی خاص باید زیر پوستتون باشه انگار که توی بهشت هستید. یه جوری امروز با همه رفتار کنید که هر کسی از آشنا و غریبه شما رو دید امروز بهتون بگه چی شده امروز اینقدر کبکت خروس میخونه؟؟!! و شما یه خنده ی سرخوشانه بکنید و بگید امروز من حسابی شاد و خوشحالم!

s2-

جالبه اینو بهتون بگیم که پایان روز کلی انرژی مثبت و اتفاق های خوب و خوش بادلیل و بی دلیل براتون می افته. یعنی شما ادای آدم های شاد رو در آوردین اما در نهایت کلی شادی و اتفاق خوب واقعی براتون پیش امده. خب حالا در پایان روز حال فردا و فرداهاتون رو انتخاب کنید؟ ترجیح میدین شاد باشید و در نهایت پایان روز کلی شادی به سمتتون بیاد یا ناراحت و غمگین باشید و در پایان روز کلی اتفاق بد و غم انگیز جدید براتون پیش بیاد؟! فراموش نکنید که انتخاب با خودتونه.

photo6030642938880567503

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. مهتاب
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

    سلام ظهربه خیر رنگی رنگی من عاشقتم اومدم یه درخواست ازت بکنم. میشه چندتا مدل طرح برای پلنر بزارید آخه این روزا حال و روز درست کردن پلنر رو دارم خواهشا اینکار رو بکنید ممنون میشمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...