چالش رنگی 8 فروردین - روز رقصیدن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۸ فروردین – روز رقصیدن

چالش رنگی ۸ فروردین – روز رقصیدن

صبح که از خواب بیدار میشید فکر میکنید که امروز هم یه روز معمولی و عادی مثه همه ی روزهاست اما اشتباه میکنید. امروز وقتشه که پٌر بشید از آرامش و اجازه بدین که احساس خوشحالی و سر خوشی آروم آروم نفوذ کنه زیر پوستتون و آروم آروم غلغلک تون بده. امروز از صبح با یه لبخند ملیح بیدار بشید و بلند تر و شاداب تر از همیشه به عزیزانتون سلام و صبح بخیر بگید. فراموش نکنید که امروز روز اختصاصی شماست. دور خونه بچرخید و برقصید و خدا رو یکی یکی بخاطر نعمت هایی که دارید شکر کنید. نعمت هایی که گاهی از کنارشون میگذرید و بزرگیشون و مهم بودنشونو فراموش میکنید.

s2-

اصلا امروز باید توجهتونو خیلی بیشتر از روزهای قبل کنید. به صدای پرنده ها گوش بدین و از پنجره بیرون رو تماشا کنید و با غوغای پرندگان برقصید. لازم نیست اصلا بلد باشید برقصید مهم اینه که خودتونو رها کنید و چشماتونو ببندین و با موسیقی طبیعت هم سو بشید.

s2-

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز فقط حال خوش تولید کنید هم برای خودتون هم برای عزیزانتون. اصلا بلند بشید و دست مامانتونو و حتی باباتونو بگیرید و برقصید و بچرخید شما نمیدونید این فرشته های مهربون رو تا کی پیش خودتون دارید پس باید قدرشونو بدونید، برقصید و برقصید و برقصید، بعد کنار هم بشینید و دستشونو ببوسید. قدر همین لحظه و همین ثانیه رو بدونید. درسته هر کسی هزار و یک مشکل و دغدغه اندازه ی خودش داره اما مشکلات و دغدغه ها همیشه هستند فقط یک امروز اون ها رو فراموش کنید. فردا میتونید به اندازه کافی بهشون فکر کنید و غصه بخورید. اما امروز فقط روز بی خیالی و رقصیدن هست.امروز رو از دست ندین دوستای رنگی رنگی

photo5924748076361295981

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. baran
  ۸ فروردین ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی جونم
  خیییلی ممنون که تو ایام عید مارو تنها نذاشتی و داری شادمون میکنی?
  دوست دارم دوست خوبم???
 2. gemini
  ۸ فروردین ۱۳۹۶

  سلام رنگی رنگی 🙂
  چرا دیگه عکسای قسمت “دیوار” تو سایت رو آپدیت نمی کنین؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...