چالش رنگی 7 تیر - روز مهربون بودن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۷ تیر – روز مهربون بودن

چالش رنگی ۷ تیر – روز مهربون بودن

آدم های مهربون چشماشون برق میزنه و منتظرند فقط تو لب تر کنی تا مهربونیشون رو بی حد و بدون حساب و کتاب به سمتت سرازیر کنند. گاهی هم تو چیزی نمیگی اما قلب مهربونشون ناخودآگاه به سمت شما کشیده میشه. اگه همچین کسی اطرافتون وجود داره سعی کنید امروز برای این مهربونی هاش ازش تشکر کنید.

h3-

پیشنهاد رنگی رنگی اینه که امروز شما هم با همه ی آدم هایی که خواسته یا ناخواسته باهاشون رو در رو یا هم کلام میشید همین طوری نورانی و پر از مهربونی باشید. امروز یه مشت شکلات توی جیبتون بریزید و توی خیابون و توی مترو یا توی مدرسه و دانشگاه هر کسی رو دیدین که عبوس و ناراحته با مهربونی یه شکلات بهش تعارف کنید و بگید لطفا لبخند بزن قطعا حجم مهربونی شما اونا رو هم حتی شده برای یه لحظه به  خنده می اندازه. اینجوری به واسطه ی یه شکلات شما مهربونی رو پخش کردین بین همه ی آدم ها و خدا رو چه دیدی شاید این شکلات و چهره ی خندون و مهربون شما اینقدر در دیگران تاثیر گذاشت که فردا اون ها هم با یه مشت شکلات سعی کنند آدم های دیگه رو شاد کنند و اینجوری دایره مهربونی هر روز بزرگ و بزرگ تر از قبل میشه و همه جا پخش میشه.

pas-

یادتون باشه که زمین گرده و یه روزی یه جایی وقتی شما رو به راه نیستید و حال دلتون خوب نیست یه نفر دیگه دست مهربونیشو به سمت شما دراز میکنه و باعث میشه شما حالتون بهتر بشه.

7

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...